Корея халқаро ҳамкорлик агентлиги (KOICA) “Ўзкимёсаноат” АЖ билан ҳамкорликдаги қўшма лойиҳа доирасида Кореянинг нуфузли олийгоҳидакимё соҳасида магистратура (12 та ўрин) ва докторлик (PhD, 10 та ўрин) йўналишларида грант асосида барча ҳаражатлар қопланган ҳолда таълим олиш учун танловлар эълон қилади! Ўқишни муваффаққиятли тамомлаганлар янги ташкил этиладиган Илмий-тадқиқот ва лойиҳалаш институти – Кимё технологиялари марказида ўз фаолиятларини давом эттириш имкониятига эга бўлишади!
Хужжатлар 2022 йилнинг 31 июлигача қабул қилинади. Қўшимча маълумотлар олиш учун қуйидаги телефон рақамларига мурожаат этишингиз ва хужжатларни онлайн тарзда юбориш учун қуйидаги ҳаволага ўтишингиз мумкин:

Корейское Агентство Международного Сотрудничества (KOICA) в рамках совместного проекта с АО «Узкимёсаноат» объявляет о предоставлении полных стипендий для получения степени магистра (12 мест) и докторантуры (PhD, 10 мест) в области химии в одном из престижных университетов Кореи! Выпускники, успешно завершившие обучение, получат возможность продолжить свою трудовую деятельность в новом Научно-исследовательском и проектном институте – Центре химических технологий!
Срок подачи заявок — 31 июля 2022 г.
Для получения дополнительной информации свяжитесь с нами по телефону, также для отправки онлайн заявки перейдите по следующей ссылке: