Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

«Eng zo‘r mantiqiy savol» hamda «Eng qiziqarli va qisqa savol» nominatsiyalari bo‘yicha savol jo‘natgan talabalar ro‘yxati.

Hurmatli talabalar avval xabar berganimizdek viloyatda o‘tkazilishi rejalashtirilgan «Zakovat» intellektual o‘yinlarining Breyn ring musobaqalari uchun savollar bankini shakllantirish maqsadida «Eng zo‘r mantiqiy savol» hamda «Eng qiziqarli va qisqa savol» nominatsiyalari bo‘yicha tanlov e’lon qilingan edi. 2022 yil 8-yanvar soat 15 00 ga qadar quyidagi talabalarimizdan bir-biridan qiziqarli savollar kelib tushdi. Sizlardan iltimos savollarni (javoblari ilova qilingan holatda) albatta F.I.Sh., fakultet va aloqa uchun telefon raqamingizni ko‘rsatgan holda Microsoft Word matn muharririda jo‘natishingizni so‘rab qolamiz. 1.Jismoniy madaniyat fakulteti talabasi Hamidov Hayitboy 2.Tarix fakulteti talabasi Saydullaev Lutfulla 3.Pedagogika va psixologiya fakulteti Axrorova Aziza 4.Tabiiy fanlar fakulteti Kimyo yo‘nalish m210-20- guruh Magistranti Rahmonova Umida 5.Matematika va informatika  fakulteti talabasi Mamirov G‘ulomjon 6.Tarix fakulteti talabasi Abdulqosimov Sirojiddin 7.Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi sirtqi 2-kurs talabasi Burxonov Madaminbek
  1. Tarix fakulteti 4-kurs talabasi Shukurov Abror
  2. Pedagogika-psixologiya fakulteti, Defektologiya- Logopediya yo‘nalishi 3-bosqich talabasi Hamidova Mohinur
10.Tarix fakulteti 4 kurs talabasi G‘aniev Mardon 11.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti talabasi Vaxobova Ozoda
  1. Fizika va texnologik ta’lim fakulteti talabasi Mirzaqulov Lazizbek
13.Tarix fakulteti 2 kurs talabasi Dushaboeva Dilafruz 14.Boshlang‘ich ta’lim fakulteti talabasi Primkulova Dilfuza 15.Pedagokika va pisixologiya fakulteti talabasi Muzaffarov Azizbek 16.Chet tillar fakulteti 2 bosqich talabasi Yaxshilikova Nargiza
  1. Pedagokika va pisixologiya fakulteti talabasi Jamolova Sarvinoz
  2. Doston Navruzov fakulteti yozilmagan
19.Tarix fakulteti talabasi Saydullaev Lutfulla 20.Tarix fakulteti 4-kurs talabasi Sattorov Lazizbek 21.Rus tili va adabiyoti fakultet 2-bosqich talabasi Mirsaidov Farrux 22.Pedagokika va pisixologiya fakulteti talabasi Hatamov Sherzod 23.Rus tili va adabiyoti fakulteti 1-kurs talabasi Pardaboev Tursunqul 24.Rus tili va adabiyot fakulteti 2 kurs talabasi Musurmonqulov Shaxzod 25.Pedagogika va psixologiya fakulteti talabasi Jo‘raboev Sirojiddin 26.Magistratura bosqichi 2 kurs talabasi Abdug‘aniev Ma’rufjon
  1. Jismoniy madaniyat fakultet 2 mosqich talabasi Egamberdieva Nilufar
28.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti 2-bosqich talabasi Turatova Mashxura
  1. O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti 2-bosqich talabasi Abdurazzoqov Quvonchbek
30.Maktabgacha ta’lim fakulteti talabasi Nurmuxammatova Madina 31.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti 2-kurs talabasi Normamatov Diyorbek 32.Jismoniy madaniyat fakulteti 2-bosqich talabasi Otaboev Islomjon 33.Tarix fakulteti 4-kurs talabasi Normurodov Xondamir 34.Defektologiya yo‘nalishi talabasi Ibragimova Sabina 35.Tabiiy fanlar fakulteti talabasi Muhammadqulova Sitora 36.Tabiiy fanlar fakulteti talabasi Asadova Farangiz 37.Matematika- informatika fakulteti talabasi Karimov Zahriddin 38.Maktabgacha ta’lim fakulteti talabasi Bozorboeva Ozoda 39.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti talabasi Abduvaitov Azimbek 40.Boshlang‘ich ta’lim fakulteti 2-kurs talabasi Mahmudova Sarvinoz
  1. Tarix fakulteti 2 kurs talabasi Qahhorov Islomjon
42.Maktabgacha talim fakulteti 1-kurs talabasi Mamatova Marjona 43.Tabiiy fanlar fakulteti talabasi Ashilov Azizbek 44.Tabiiy fanlar fakulteti talabasi Nurmamatova Feruza 45.Jismoniy madanyat fakulteti 3-kurs talabasi Sayfiev Ilhomjon 46.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti 2 kurs talabasi Axtamova Zarina 47.Tabiiy fanlar fakulteti talabasi Saydieva Farida 48.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti talabasi Usmonova Nilufar 49.Tarix fakulteti 2 kurs talabasi Soatova Sevinch 50.Tarix fakulteti 3 kurs talabasi Baxromov Umidjon 51.O‘zbek tili va adabiyoti fakulteti talabasi G‘ulomov Javohir 52.Tarix fakulteti 2-kurs talabasi Ozodbekov Ozodbek