O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Sh.M. Mirziyoyev rahbarligida 2022 yil 10 iyun kuni o‘tkazilgan videoselektor yig‘ilishining 48-son Bayoni ijrosini ta’minlash, Universitetda elektr energiyani kamida 30 foizga qisqartirish bo‘yicha amalga oshirilgan ishlar

В целях обеспечения исполнения Протокола № 48 видеоселекторного совещания, проведенного 10 июня 2022 года под руководством Президента Республики Узбекистан Ш.М.Мирзиёева в университете проведена работа по снижению потребления электроэнергии не менее чем на 30%