“Talabalar Bahori” festivali: Gulxan Atrofida Suhbat va ijodiy uchrashuv!
Jizzax Davlat Pedagogika Universiteti «Talabalar Bahori» festivali doirasida hayajonli va iliq bir uchrashuv tashkil etildi.
Viloyatimizning huquq-tartibot idoralari rahbarlari, viloyat hokim mas’ullari yoshlar bilan yuzma-yuz uchrashib, ular bilan fikr almashdi va kelajakdagi imkoniyatlar haqida suhbatlashdi.
Gulxan atrofida qiziqarli o‘yinlar, musiqalar va qo‘shiqlar hamda ijodiy almashuvlar bo‘lib o‘tdi. Bu tadbir nafaqat bilimlar, balki kreativlik va ijtimoiy aloqalarni rivojlantirishga ham xizmat qildi!
Yoshlar va rahbarlar o‘rtasida samimiy muhitda kechgan muloqot biz birgalikda yangi g‘oyalar, ilhom va kuchli ijtimoiy aloqalarni yaratdi desak xato qilmagan bo‘lamiz.

Фестиваль «Студенческая весна»: Вокруг костра Беседа и творческая встреча!
В рамках фестиваля «Студенческая весна» в Джизакском государственном педагогическом университете была организована волнующая и теплая встреча.
Руководители правоохранительных органов нашей области и ответственные лица областного хокимията провели личные встречи с молодежью, обменялись с ними мнениями и обсудили перспективы на будущее.
Вокруг костра прошли интересные игры, музыка и песни, а также творческие обмены. Это мероприятие способствовало развитию не только знаний, но и креативности и социальных связей!
Диалог между молодежью и руководителями, прошедший в искренней атмосфере, вместе создал новые идеи, вдохновение и прочные социальные связи.