Muborak 60 yosh qutlug‘ bo‘lsin!
Bugun, Jizzax davlat pedagogika universiteti Tabiiy fanlar fakulteti «Zoologiya va anatomiya» kafedrasi katta o‘qituvchisi Umirov Nurulla Usanovichning muborak 60 yoshga to‘lishi munosabati bilan universitet rahbariyati va kasaba uyushmalari qo‘mitasi tomonidan qutlandi.
Unda so‘z olganlar ustozning pedgogik mahorati ta’lim, hususan, universitetning rivojiga qo‘shgan ulkan, fidoiy mehnatlarini e’tirof etib, minnatdorchilik izhor etdilar.
Nurilla Umirov ko‘p yillar Tabiiy fanlar fakultetida samarali faoliyat olib borib, ko‘plab shogirdlarni yetishtirgan.
Samimiy, kamtar, fidoiy, jonkuyar ustoz Nurilla Umirovni muborak 60 yosh bilan tabriklab, universitet jamoasi tomonidan milliy an’analarimizga ko‘ra, to‘n kiydirilib, uzoq yillik tinimsiz mehnati uchun minnatdorchilik izhor qilindi.

Happy 60th birthday!
Today, the university leadership and the trade union committee congratulated Umirov Nurulla Usanovich, senior lecturer of the Department of “Zoology and Anatomy” of the Faculty of Natural Sciences of Jizzakh State Pedagogical University, on his 60th birthday.
Those who spoke expressed gratitude for the teacher’s pedagogical skills, his enormous and selfless contributions to the development of education, and in particular, the university.
Nurilla Umirov worked effectively at the Faculty of Natural Sciences for many years and trained many students.
Congratulating the sincere, humble, selfless, and enthusiastic teacher Nurilla Umirov on her 60th birthday, the university team dressed her in a robe, in accordance with our national traditions, and expressed gratitude for her many years of tireless work.