Muborak 60 yosh qutlug‘ bo‘lsin!
Bugun, Jizzax davlat pedagogika universiteti Tabiiy fanlar fakulteti «Zoologiya va anatomiya» kafedrasi katta o‘qituvchisi Umirov Nurulla Usanovichning muborak 60 yoshga to‘lishi munosabati bilan universitet rahbariyati va kasaba uyushmalari qo‘mitasi tomonidan qutlandi.
Unda so‘z olganlar ustozning pedgogik mahorati ta’lim, hususan, universitetning rivojiga qo‘shgan ulkan, fidoiy mehnatlarini e’tirof etib, minnatdorchilik izhor etdilar.
Nurilla Umirov ko‘p yillar Tabiiy fanlar fakultetida samarali faoliyat olib borib, ko‘plab shogirdlarni yetishtirgan.
Samimiy, kamtar, fidoiy, jonkuyar ustoz Nurilla Umirovni muborak 60 yosh bilan tabriklab, universitet jamoasi tomonidan milliy an’analarimizga ko‘ra, to‘n kiydirilib, uzoq yillik tinimsiz mehnati uchun minnatdorchilik izhor qilindi.

Поздравляем с 60-летием!
Сегодня руководство и профсоюзный комитет Джизакского государственного педагогического университета поздравили старшего преподавателя кафедры «Зоология и анатомия» факультета естественных наук Умирова Нуруллу Усановича с 60-летним юбилеем.
Выступившие высоко оценили педагогическое мастерство учителя и его самоотверженный труд в развитии образования, в частности, университета.
Нурилла Умиров много лет плодотворно трудился на факультете естественных наук и воспитал множество учеников.
Теплосердечного, скромного, самоотверженного, самоотверженного наставника Нуриллу Умирова поздравили со светлым 60-летием, коллективом университета надели халат по национальным традициям, поблагодарили за многолетний неустанный труд.