Tanishuv haftaligi qanday kechmoqda?
Ijtimoiy tarmoqlardan foydalanish tartibi, Jizzax davlat pedagogika universitetida ijtimoiy tarmoqlar va sahifalariga a’zo bo‘lish media-markaz faoliyati bilan yaqindan tanishish.
Birinchi kurs maktabi doirasida o‘tkazilayotgan navbatdagi darslarda ana shu mavzu muhokama etildi. Ochiq muloqot tarzda o‘tkazilayotgan o‘quv-tanishuv haftaligida barcha mashg‘ulotlar jadval asosida o‘tilmoqda.
Bugun O‘zbek tili va adabiyoti hamda Pedagogika va psixologiya fakultetlari talabalari uchun universitet yoshlar ittifoqi boshlang‘ich tashkiloti hamda matbuot xizmati tomonidan tayyorlangan “Birinchi kurs maktabi” taqdimotlari o‘tkazildi.

How is the “Orientation Week” going?
The procedure for using social networks, becoming a member of social networks and pages at Jizzakh State Pedagogical University, getting to know the activities of the media center.
This topic was discussed in the regular classes held within the framework of the first-year school. During the study-acquaintance week, which is held in the form of open communication, all classes are held according to the schedule.
Today, presentations of the “First Course School” prepared by the primary organization of the university youth union and the press service were held for students of the Uzbek language and literature, pedagogy and psychology faculties.