Jizzax davlat pedagogika universiteti professor o‘qituvchilari hamda talabalari Toshkent shahrida bo‘lib o‘tgan Respublika ilmiy-ijodiy konferensiyada ishtirok etishdi
Jizzax davlat pedagogika universiteti professor-o‘qituvchilari O.A.Kim, Y.P.Isayeva, A.I.Seytasmanova hamda magistratura bo‘limi 1-bosqich magistranti Y.Navruzova Toshkent shahridagi S.Yesenin nomli davlat muzeyida bo‘lib o‘tgan «Biz hech nimani unutmadik» mavzusidagi Respublika ilmiy-ijodiy konferensiyada ishtirok etishdi.
Mazkur tadbir O‘zbekiston Respublikasi Madaniyat vazirligi hamda S.Yesenin nomli davlat muzeyi ko‘magida tashkil etilgan bo‘lib, unda olimlar, o‘qituvchilar, jamoatchilik vakillari va shoir-u-yozuvchilarning ma’ruzalar tinglandi.

Professors and students of Jizzakh State Pedagogical University participated in the Republican Scientific and Creative Conference held in Tashkent
Professors and teachers of Jizzakh State Pedagogical University O.A.Kim, Y.P.Isayeva, A.I.Seytasmanova and Y.Navruzova, graduate student of the 1st stage of the master’s department participated in the republican scientific and creative conference on the topic “We have not forgotten anything” held at the S. Yesenin State Museum in Tashkent.
This event was organized with the support of the Ministry of Culture of the Republic of Uzbekistan and the State Museum named after S. Yesenin, where lectures of scientists, teachers, public representatives and poets-writers were heard.