Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Pedagogika va psixologiya fakulteti bahorgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Pedagogika va psixologiya fakulteti

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Surdotarjimonlik 1-kurs

1

60112700-Maxsus pedagogika (Surdotarjimonlik) (2023-2024)

O‘zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 27-may soat 8-30

Yozma

2

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 28-may soat 8-30

Yozma

3

Falsafa

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 29-may soat 10-10

Yozma

4

Umumiy psixologiya

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 30-may soat 8-30

Yozma

5

Surdopedagogika va surdopsixologiya asoslari

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 31-may soat 10-10

Yozma

6

O‘zbek imo-ishora tili

1-kurs 560-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 1-iyun soat 10-10

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Surdopedagogika 2-kurs

1

Maxsus pedagogika (Surdopedagogika) 2022-2023

Maxsus pedagogika va psixologiya

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

2

Surdopedagogika

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

3

Surdopsixologiya

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

4

Maxsus pedagogikaning klinik asoslari

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

5

Daktilologiya va imo-ishora nutqi

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

6

Alohida yordamga muxtoj bolalarning ijtimoiy himoyasi va integrasiya

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

7

Maktabgacha yoshdagi ENB bolalarnng o‘yin faoliyatini tashkil etish va o‘tkazish

2-kurs 512-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 14-may soat 11-50

Yozma

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

 

Kurs ishi: Surdopedagogika

2-kurs 512-22

324-xona

2024-yil 19-aprel soat 10-00

Himoya

 

2-kurs 513-22

 

2-kurs 517-22

7

Kurs ishi: Surdopsixologiya

2-kurs 512-22

329-xona

2024-yil 20-aprel soat 10-00

Himoya

2-kurs 513-22

2-kurs 517-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Surdopedagogika 3-kurs

1

Maxsus pedagogika. Surdopedagogika (qo’shimcha surdotarjimon) 2022-2023

Umumiy pedagogika

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 6-may soat 14-00

Yozma

2

Maxsus matematikani o‘qitish texnologiyasi

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 7-may soat 14-00

Yozma

3

Surdotarjimonlik praktikumi

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 8-may soat 14-00

Yozma

4

Og‘zaki nutqni idrok va bayon etishga o‘rgatish texnologiyasi

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 10-may soat 14-00

Yozma

5

Maxsus fanlarni o`qitishda o`yinli texnologiyaga o`rgatish

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 11-may soat 14-00

Yozma

6

Logopediya

3-kurs 512-21

201-ma’ruzlar zali

2024-yil 13-may soat 14-00

Yozma

7

Kurs ishi: Surdotarjimonlik praktikumi

3-kurs 512-21

324-xona

2024-yil 18-aprel soat 10-00

Himoya

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Oligofrenopedagogika 1-kurs

1

Maxsus pedagogika (Oligofrenopedagogika) (2023-2024)

Oligofrenopedagogika

1-kurs 570-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 27-may soat 8-30

Yozma

1-kurs 571-23

1-kurs 572-23

2

Oligofrenopsixologiya

1-kurs 570-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 28-may soat 8-30

Yozma

1-kurs 571-23

1-kurs 572-23

4

Amaliy o‘zbek (rus) tili

1-kurs 570-23

100-xona

2024-yil 29-may soat 11-50

Og’zaki

1-kurs 571-23

101-xona

1-kurs 572-23

102-xona

5

Umumiy psixologiya

1-kurs 570-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 30-may soat 8-30

Yozma

1-kurs 571-23

1-kurs 572-23

6

Tasviriy san’at va texnologiyani o‘qitish maxsus metodikasi

1-kurs 570-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 31-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 571-23

1-kurs 572-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Oligofrenopedagogika 2-kurs

1

Maxsus pedagogika (Oligofrenopedagogika) (2022-2023)

Oligofrenopsixologiya

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

2

Oligofrenopedagogika

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

3

Maxsus pedagogika va maxsus psixologiya

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

4

Maxsus pedagogikaning klinik asoslari

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

5

Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4)

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

6

Logopediya

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 11-50

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

7

Ixtisoslashtirilgan yordamchi maktabda oligofrenopedagog faoliyati

2-kurs 510-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 14-may soat 8-30

Yozma

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

8

Kurs ishi: Oligofrenopedagogika

2-kurs 510-22

334-xona

2024-yil 26-aprel soat 10-00

Himoya

2-kurs 511-22

2-kurs 516-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Logopediya 1-kurs

1

Maxsus pedagogika (Logopediya) (2023-2024)

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs 510-23

112-xona

2024-yil 27-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 511-23

2

Nutqning ontogenezda rivojlanishi

1-kurs 510-23

112-xona

2024-yil 28-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 511-23

3

Odam anatomiyasi va gigenasi

1-kurs 510-23

112-xona

2024-yil 29-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 511-23

5

Umumiy psixologiya

1-kurs 510-23

112-xona

2024-yil 30-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 511-23

6

Maxsus pedagogikaning klinik asoslari

1-kurs 510-23

112-xona

2024-yil 31-may soat 10-10

Yozma

1-kurs 511-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Logopediya 2-kurs

1

Maxsus pedagogika (Logopediya) 2022-2023

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

2

Logopediya I

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

3

Maxsus pedagogika va psixologiya

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

4

Logopedik texnologiya

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

5

Erta tashxis va abilitatsiya

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

6

Maxsus pedagogikaning klinik asoslari

2-kurs 514-22

201-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 515-22

2-kurs 518-22

2-kurs 519-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Logopediya 3-kurs

1

Maxsus pedagogika (Logopediya) (2021-2022)

Umumiy pedagogika

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

2

Koxlear implantli bolalar bilan birga logopedik ish

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

3

Logopsixologiya va psixologik korreksiya metodlari

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

4

Nutq kamchiligiga ega bolalarni maktabgacha tayyorlash

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

5

Korreksion pedagogika

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

6

Xususiy metodika

3-kurs 510-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 511-21

3-kurs 513-21

7

Kurs ishi: Logopsixologiya va psixologik korreksiya metodlari

3-kurs 510-21

334-xona

2024-yil 24-aprel soat 10-00

Himoya

3-kurs 511-21

334-xona

2024-yil 24-aprel soat 10-00

3-kurs 513-21

334-xona

2024-yil 25-aprel soat 10-00

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Logopediya 4-kurs

1

Defektologiya (Logopediya) (2020-2021)

Nutq kamchiligiga ega bolalarni maktabgacha tayyorlash

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 29-aprel soat 8-30

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

2

Logopedik texnologiya

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 30-aprel soat 10-10

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

3

Logopedik mashg’ulotlarni tashkil etish va rejalashtirish

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 1-may soat 8-30

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

4

Kohlear implantli bolalar bilan logopedik ish

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 2-may soat 10-10

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

5

Nutqida nuqsoni bo’lgan bolalarni oilada tarbiyalash

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 3-may soat 10-10

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

6

Maxsus ta’limda innovatsion pedagogika

4-kurs 510-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 4-may soat 10-10

Yozma

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

4-kurs 513-20

7

Kurs ishi: Logopedik texnologiya

4-kurs 510-20

334-xona

2024-yil 22-aprel soat 10-00 da

Himoya

4-kurs 511-20

4-kurs 512-20

334-xona

2024-yil 23-aprel

soat 10-00 da

4-kurs 513-20

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktab menejmenti 2-kurs

1

Maktab menejmenti 2022-2023

Umumiy pedagogika

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 821-22

2

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 821-22

3

Ta’lim menejmenti asoslari

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 821-22

4

Maktabda personalni boshqarish

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 14-00

Yozma

2-kurs 821-22

5

Xalq ta’lim tizimida metodistlar faoliyatini tashkil etish va boshqarish

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 821-22

6

Moliyaviy menejment

2-kurs 820-22

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 11-50

Yozma

2-kurs 821-22

7

Kurs ishi: Ta’lim menejmenti asoslari

2-kurs 820-22

PP 324-xona

2024-yil 26-aprel soat 10-00

Himoya

2-kurs 821-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktab menejmenti 3-kurs

1

Maktab menejmenti (2021-2022)

Umumiy pedagogika

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 821-21

2

Maktab menejmenti asoslari

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 821-21

3

Ta’lim menejmentida innovatsion ta`lim usullari va vositalari

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 821-21

4

Ta’limda korporativ boshqaruv

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 821-21

5

Ta’limda innovatsion menejment

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 10-10

Yozma

3-kurs 821-21

6

Ijtimoiy sheriklik

3-kurs 820-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 14-00

Yozma

3-kurs 821-21

7

Kurs ishi: Maktab menejmenti asoslari

3-kurs 820-21

PP 324-xona

2024-yil 25-aprel soat 10-00

Himoya

3-kurs 821-21

8

Kurs ishi: Ta’lim menejmentida innovatsion ta`lim usullari va vositalari

3-kurs 820-21

PP 324-xona

2024-yil 26-aprel soat 9-00

Himoya

3-kurs 821-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktab menejmenti 4-kurs

1

Maktab menejmenti (2020-2021)

Ta’lim marketingi

4-kurs 820-20

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 29-aprel soat 11-50

Yozma

4-kurs 821-20

4-kurs 822-20

2

Globallashuv asoslari

4-kurs 820-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 30-aprel soat 11-50

Yozma

4-kurs 821-20

4-kurs 822-20

3

Tadbirkorlik asoslari

4-kurs 820-20

202-ma’ruzalar zali

2024-yil 1-may soat 8-30

Yozma

4-kurs 821-20

4-kurs 822-20

4

Jahon axborot resurslaridan foydalanish

4-kurs 820-20

216-xona

2024-yil 2-may soat 11-30

Test

4-kurs 821-20

219-xona

2024-yil 2-may soat 11-30

4-kurs 822-20

214-xona

2024-yil 2-may soat 11-30

5

Tashkiliy xulq

4-kurs 820-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 3-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 821-20

4-kurs 822-20

6

Davlat xizmatlari

4-kurs 820-20

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 4-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 821-20

4-kurs 822-20

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Psixologiya (amaliy psixologiya) 1-kurs

1

60310900 – Psixologiya (amaliy psixologiya) (2023-2024)

O’zbek (rus) tili

1-kurs 520-23

100-xona

2024-yil 27-may soat 10-10

O’zaki

1-kurs 521-23

101-xona

1-kurs 522-23

100-xona

2024-yil 27-may soat 11-50

1-kurs 523-23

101-xona

2

Raqamli va axborot texnologiyalari

1-kurs 520-23

210-xona

2024-yil 28-may soat 11-50

Test

1-kurs 521-23

214-xona

1-kurs 522-23

216-xona

1-kurs 523-23

216-xona

3

Falsafa

1-kurs 520-23

203-ma’ruzalar zali

2024-yil 29-may soat 11-50

Yozma

1-kurs 521-23

1-kurs 522-23

1-kurs 523-23

4

Sotsial psixologiya

1-kurs 520-23

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 30-may soat 8-30

Yozma

1-kurs 521-23

1-kurs 522-23

1-kurs 523-23

5

Eksperimental psixologiya

1-kurs 520-23

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 31-may soat 8-30

Yozma

1-kurs 521-23

1-kurs 522-23

1-kurs 523-23

6

Umumiy psixologiya

1-kurs 520-23

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 1-iyun soat 8-30

Yozma

1-kurs 521-23

1-kurs 522-23

1-kurs 523-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Pedagogika 2-kurs

1

6011010-Pedagogika 2022-2023

Xalq pedagogikasi

2-kurs 520-22

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 8-30

Yozma

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

2

Yunogogika

2-kurs 520-22

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

3

Oila pedagogikasi

2-kurs 520-22

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

4

Ijtimoiy pedagogika

2-kurs 520-22

210-xona

2024-yil 10-may soat 8-30

Test

2-kurs 521-22

214-xona

2-kurs 522-22

216-xona

2-kurs 523-22

219-xona

5

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 520-22

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 8-30

Yozma

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

6

Pedagogik kompetentlik

2-kurs 520-22

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 13-may soat 15-40

Yozma

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

7

Kurs ishi: Oila pedagogikasi

2-kurs 520-22

329-xona

2024-yil 24-aprel soat 10-00

Himoya

2-kurs 521-22

2-kurs 522-22

2-kurs 523-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Pedagogika va psixologiya 3-kurs

1

60110100-Pedagogika va psixologiya (qo’shimcha tarbiya) (2021-2022)

Oila psixologiyasi

3-kurs 520-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 6-may soat 11-50

Yozma

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

2

Psixodiagnostika va eksperimental psixologiya

3-kurs 520-21

200-ma’ruzalar zali

2024-yil 7-may soat 17-20

Yozma

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

3

Pedagogik va psixologik fanlarni o’qitish metodikasi

3-kurs 520-21

200-ma’ruzalar zali

2024-yil 8-may soat 15-40

Yozma

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

4

Bolalar psixologiyasi

3-kurs 520-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 10-may soat 11-50

Yozma

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

5

Pedagogik texnika va texnologiyalar

3-kurs 520-21

204-ma’ruzalar zali

2024-yil 11-may soat 11-50

Yozma

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

6

Kurs ishi: Pedagogik va psixologik fanlarni o’qitish metodikasi

3-kurs 520-21

333-xona

2024-yil 23-aprel soat 10-00

Himoya

3-kurs 521-21

3-kurs 522-21

3-kurs 523-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Pedagogika va psixologiya 4-kurs

1

5110900 Pedagogika va psixologiya (4-kurs)

Shaxs psixologiyasi

4-kurs 520-20

200-ma’ruzlar zali

2024-yil 30-aprel soat 11-50

Yozma

4-kurs 521-20

4-kurs 522-20

4-kurs 523-20

4-kurs 524-20

2

Xulqi og’ishgan bolalar psixologiyasi

4-kurs 520-20

200-ma’ruzlar zali

2024-yil 1-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 521-20

4-kurs 522-20

4-kurs 523-20

4-kurs 524-20

3

Tarbiyashunoslik asoslari

4-kurs 520-20

200-ma’ruzlar zali

2024-yil 2-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 521-20

4-kurs 522-20

4-kurs 523-20

4-kurs 524-20

4

Muloqot psixologiyasi

4-kurs 520-20

200-ma’ruzlar zali

2024-yil 3-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 521-20

4-kurs 522-20

4-kurs 523-20

4-kurs 524-20

5

Boshqaruv psixologiyasi

4-kurs 520-20

200-ma’ruzlar zali

2024-yil 4-may soat 11-50

Yozma

4-kurs 521-20

4-kurs 522-20

4-kurs 523-20

4-kurs 524-20