Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Maktabgacha ta’lim bahorgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Maktabgacha ta`lim fakulteti

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo’nalishi 1-kurs

1

60110200-Maktabgacha ta`lim

Umumiy psixologiya.

530-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 27-may soat 10-10

Yozma

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

2

Maktabgacha ta’lim-tarbiyani tashkil etish.

530-23

210-xona

2024-yil 28-may soat 9-30

Test

531-23

214-xona

532-23

216-xona

533-23

219-xona

534-23 (rus)

210-xona

2024-yil 28-may soat 10-30

3

Kurs ishi.Maktabgacha ta’lim-tarbiyani tashkil etish.

530-23

236-237-xona

2024-yil 20-aprel soat 13-30 dan 17-20 gacha

Himoya

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

4

O’zbekistonning eng yangi tarixi.

530-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 29-may soat 11-50

Yozma

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

5

Mediasavadxonlik va axborot madaniyati.

530-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 30-may soat 11-50

Yozma

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

6

Falsafa.

530-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 31-may soat 11-50

Yozma

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

7

Elementar matematik tasavvurlarni shakillantirish metodikasi.

530-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 1-iyun soat 10-10

Yozma

531-23

532-23

533-23

534-23 (rus)

210-xona

2024-yil 1-iyun soat 08-30

Test

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo’nalishi 2-kurs

1

60110200-Maktabgacha ta`lim

Bolalar jismoniy tarbiyasi.

530-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 6-may soat 8-30

Yozma

531-22

532-22

533-22

534-22

536-22

537-22

535-22 (rus)

202-ma’ruza xona

2024-yil 6-may soat 8-30

2

Tasviriy faoliyatga o’rgatish metodikasi.

530-22

100-xona

2024-yil 7-may soat 10-10

Amaliy

531-22

101-xona

532-22

102-xona

533-22

103-xona

534-22

100-xona

2024-yil 7-may soat 14-00

536-22

101-xona

537-22

102-xona

535-22 (rus)

103-xona

3

Kurs ishi: Tasviriy faoliyatga o’rgatish metodikasi.

530-22

236-237-xona

2024-yil 16-aprel soat 13-30 dan 17-00 gacha

Himoya

531-22

532-22

533-22

534-22

536-22

537-22

535-22 (rus)

4

Elementar matematik tasavvurlarni shakillantirish metodikasi I.

530-22

210-xona

2024-yil 8-may soat 13-30

Test

531-22

214-xona

532-22

216-xona

533-22

219-xona

534-22

210-xona

2024-yil 8-may soat 14-30

536-22

214-xona

537-22

216-xona

535-22 (rus)

202-ma’ruza xona

2024-yil 8-may soat 10-10

Yozma

5

Umumiy pedagogika

530-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 10-may soat 17-20

Yozma

531-22

532-22

533-22

534-22

536-22

537-22

535-22 (rus)

201-ma’ruza xona

2024-yil 10-may soat 15-40

6

Inklyuziv ta’lim.Gospital pedagogika.

530-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 17-20

Yozma

531-22

532-22

533-22

534-22

536-22

537-22

535-22 (rus)

201-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 15-40

7

Tanlov fan: Ona tili va bolalar adabiyoti.

530-22

210-xona

2024-yil 13-may soat 13-30

Test

531-22

214-xona

532-22

216-xona

533-22

219-xona

534-22

210-xona

2024-yil 13-may soat 14-30

536-22

214-xona

537-22

216-xona

535-22 (rus)

219-xona

8

Tanlov fan: Ekologik ta’lim texnologiyalari.

530-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 14-may soat 10-10

Yozma

531-22

532-22

533-22

534-22

536-22

537-22

2024-yil 14-may soat 11-50

201-ma’ruza xona

2024-yil 14-may soat 11-50

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo’nalishi 3-kurs

1

60110200-Maktabgacha ta`lim

Bolalar psixologiyasi va psixodiagnostika.

530-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 29-aprel soat 14-00

Yozma

531-21

532-21

533-21

534-21

535-21 (rus)

202-ma’ruza xona

2024-yil 29-aprel soat 11-50

2

Maktabgacha ta’lim pedagogi kasbining aksiologik asoslari.

530-21

210-xona

2024-yil 30-aprel soat 13-30

Test

531-21

214-xona

532-21

216-xona

533-21

219-xona

534-21

210-xona

2024-yil 30-aprel soat 14-30

535-21 (rus)

202-ma’ruza xona

2024-yil 30-aprel soat 11-50

Yozma

3

Maktabgacha ta’lim menejmenti.

530-21

201-ma’ruza xona

2024-yil 1-may soat 14-00

Yozma

531-21

532-21

533-21

534-21

535-21 (rus)

4

Tasviriy faoliyatga o’rgatish nazariyasi va texnologiyalari.

530-21

100-xona

2024-yil 2-may soat 10-10

Amaliy

531-21

101-xona

532-21

102-xona

533-21

103-xona

534-21

100-xona

2024-yil 2-may soat 11-50

535-21 (rus)

101-xona

5

Tanlov fan: Maktabgacha ta’lim tashkilotlarida korreksion psixologiya.

530-21

201-ma’ruza xona

2024-yil 3-may soat 14-00

Yozma

531-21

532-21

533-21

534-21

535-21 (rus)

6

Tanlov fan: Maktabgacha ta’limda zamonaviy yondoshuv.

530-21

214-xona

2024-yil 4-may soat 11-30

Test

531-21

216-xona

532-21

219-xona

533-21

214-xona

2024-yil 4-may soat 13-30

534-21

216-xona

535-21 (rus)

219-xona

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo`nalishi (kechki) – 2-kurs

1

60110200-Maktabgacha ta`lim

Maktabgacha ta’limda STEAM texnologiyalari.

538-22

210-xona

2024-yil 29-aprel soat 17-30

Test

539-22

214-xona

2

Ilk yoshdagi bolalar bilan ishlash metodikasi.

538-22

112-xona

2024-yil 30-aprel soat 17-20

Yozma

539-22

3

Yangi innavatsiyalarni kasbiy faoliyatga qo’llash.

538-22

210-xona

2024-yil 1-may soat 17-30

Test

539-22

214-xona

4

Umumiy pedagogika.

538-22

112-xona

2024-yil 2-may soat 17-20

Yozma

539-22

5

Tanlov fan: Ekologik ta’lim texnologiyalari.

538-22

112-xona

2024-yil 3-may soat 17-20

Yozma

539-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo`nalishi (kechki) – 3-kurs

1

60110200-Maktabgacha ta`lim

Tabiat bilan tanishtirish nazariyasi va texnologiyalari.

538-21

112-xona

2024-yil 27-may soat 17-20

Yozma

539-21

2

Kurs ishi: Tabiat bilan tanishtirish nazariyasi va texnologiyalari.

538-21

236-237-xona

2024-yil 19-aprel soat 16-30

Himoya

539-21

3

Matematik tasavvurlarni shakillantirish nazaryasi va texnologiyalari

538-21

210-xona

2024-yil 28-may soat 17-20

Test

539-21

214-xona

4

Tanlov fan: O`yin faoliyatining pedagogik va psixologik asoslari

538-21

112-xona

2024-yil 29-may soat 17-20

Yozma

539-21

5

Tanlov fan: Kreativ pedagogika

538-21

112-xona

2024-yil 30-may soat 17-20

Yozma

539-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha ta`lim yo`nalishi (kechki) ‘4-kurs

1

5111800- Maktabgacha ta`lim

Tabiat bilan tanishtirish nazariyasi va texnologiyalari.

538-20

100-xona

2024-yil 3-iyun soat 17-20

Yozma

2

Maktabgacha ta’lim menejmenti.

538-20

100-xona

2024-yil 4-iyun soat 17-20

Yozma

3

Tanlov fan: O`yin faoliyatining pedagogik va psixologik asoslari

538-20

100-xona

2024-yil 5-iyun soat 17-20

Yozma

4

Qo’shimcha fanlar: Maktabgacha ta’lim tashkilotlarida mashg’ulotlarni tashkil etish texnologiyasi

538-20

100-xona

2024-yil 6-iyun soat 17-20

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til yo’nalishi 1-kurs

1

60112600-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til

Umumiy psixologiya.

540-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 27-may soat 11-50

Yozma

541-23

2

Og’zaki nutq amaliyoti

540-23

100-xona

2024-yil 28-may soat 10-10

Og’zaki

541-23

101-xona

3

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati.

540-23

203-ma’ruza xona

2024-yil 29-may soat 10-10

Yozma

541-23

4

Amaliy o’zbek (rus) tili.

540-23

102-xona

2024-yil 30-may soat 14-00

Og’zaki

541-23

103-xona

5

Adabiyotshunoslik.

540-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 31-may soat 10-10

Yozma

541-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til yo’nalishi 2-kurs

1

60112600-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til

Ta’limda axborot texnologiyalari

540-22

210-xona

2024-yil 6-may soat 13-30

Test

541-22

214-xona

542-22

216-xona

543-22

219-xona

2

Umumiy psixologiya.

540-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 7-may soat 15-40

Yozma

541-22

542-22

543-22

3

Bolalar psixologiyasi va pedagogikasi.

540-22

203-ma’ruza xona

2024-yil 8-may soat 11-50

Yozma

541-22

542-22

543-22

4

Kurs ishi: Bolalar psixologiyasi va pedagogikasi.

540-22

326-328-xona

2024-yil 16-aprel soat 8-30 dan 12-50 gacha

Himoya

541-22

542-22

543-22

5

O’qish va yozish amaliyoti.

540-22

203-ma’ruza xona

2024-yil 10-may soat 11-50

Yozma

541-22

542-22

543-22

6

Boshlang’ich sinflarda chet til o’qitish metodikasi.

540-22

203-ma’ruza xona

2024-yil 13-may soat 11-50

Yozma

541-22

542-22

543-22

7

Adabiyotshunoslik.

540-22

203-ma’ruza xona

2024-yil 14-may soat 10-10

Yozma

541-22

542-22

543-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til yo’nalishi 3-kurs

1

60112600-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til

Umumiy pedagogika.

540-21

201-ma’ruza xona

2024-yil 6-may soat 15-40

Yozma

541-21

2

Maktabgacha va boshlang’ich ta’limda ingliz tilini o’qitish metodikasi.

540-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 7-may soat 17-20

Yozma

541-21

3

Kurs ishi: Maktabgacha va boshlang’ich ta’limda ingliz tilini o’qitish metodikasi.

540-21

326-328-xona

2024-yil 18-aprel soat 13-30 dan 17-00 gacha

Himoya

541-21

4

Tinglab tushunish ko’nikmalarini shakllantirish va zamonaviy ta’lim texnologiyalari.

540-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 8-may soat 14-00

Yozma

541-21

5

Asosiy o’rganilayotgan chet tili(Matbuot tili moduli).

540-21

100-xona

2024-yil 10-may soat 10-10

Og’zaki

541-21

101-xona

6

O’lkashunoslik.

540-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 17-20

Yozma

541-21

7

Turli yoshdagilarga chet tilini o`qitish.

540-21

100-xona

2024-yil 13-may soat 10-10

Og’zaki

541-21

101-xona

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til yo’nalishi 4-kurs

1

5112200-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda xorijiy til

Asosiy o’rganilayotgan chet tili.

540-20

100-xona

2024-yil 29-aprel soat 10-10

Og’zaki

541-20

101-xona

542-20

102-xona

2

O’rganilayotgan til nazariy aspektlari.

540-20

203-ma’ruza xona

2024-yil 30-aprel soat 14-00

Yozma

541-20

542-20

3

Kurs ishi: O’rganilayotgan til nazariy aspektlari.

540-20

326-328-xona

2024-yil 17aprel soat 8-30 dan 12-50 gacha

Himoya

541-20

542-20

4

Computer Assisted Language Leaming.

540-20

203-ma’ruza xona

2024-yil 1-may soat 14-00

Yozma

541-20

542-20

5

Materials Development.

540-20

203-ma’ruza xona

2024-yil 2-may soat 14-00

Yozma

541-20

542-20

6

Boshlang’ich ta’limda ingliz tilini o’qitishda innovatsion yondashuv.

540-20

203-ma’ruza xona

2024-yil 3-may soat 14-00

Yozma

541-20

542-20

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda jismoniy tarbiya va sport yo’nalishi 2-kurs

1

60111900-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda jismoniy tarbiya va sport

Ta’limda axborot texnologiyalari.

550-22

219-xona

2024-yil 6-may soat 15-30

Test

2

Umumiy pedagogika.

550-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 7-may soat 11-50

Yozma

3

Boshlang’ich ta’limda jismoniy tarbiya va sport.

550-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 8-may soat 11-50

Yozma

4

Kurs ishi: Boshlang’ich ta’limda jismoniy tarbiya va sport.

550-22

312-xona

2024-yil 16-aprel soat 8-30

Himoya

5

Milliy va xarakatli o’yinlarni o’rgatish metodikasi.

550-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 10-may soat 11-50

Yozma

6

Tanlov fan: Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish.

550-22

201-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 11-50

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda jismoniy tarbiya va sport yo’nalishi 3-kurs

1

60111900-Maktabgacha va boshlang`ich ta`limda jismoniy tarbiya va sport

Bolalarga tennisni o’rgatish metodikasi.

550-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 29-aprel soat 11-50

Yozma

2

Sport sog’lomlashtirish turizmi.

550-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 30-aprel soat 11-50

Yozma

3

Milliy kurash nazariyasi va uslubiyati.

550-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 1-may soat 14-00

Yozma

4

Sport pedagogik mahoratini oshirish.

550-21

Sport maydonchasi

2024-yil 2-may soat 11-50

Amaliy

5

Shaxmat nazariyasi va metodikasi.

550-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 3-may soat 11-50

Yozma

6

Velosport nazariyasi va metodikasi.

550-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 4-may soat 11-50

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Musiqa ta`limi yo`nalishi 1-kurs

1

60111300-Musiqa ta`limi

Umumiy psixologiya.

1010-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 27-may soat 11-50

Yozma

1011-23

2

Musiqa nazariyasi.

1010-23

204-ma’ruza xona

2024-yil 28-may soat 10-10

Yozma

1011-23

3

Kurs ishi: Musiqa nazariyasi.

1010-23

210-xona

2024-yil 6-may soat 13-30

Himoya

1011-23

4

O’zbekistonning eng yangi tarixi.

1010-23

203-ma’ruza xona

2024-yil 29-may soat 10-10

Yozma

1011-23

5

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati.

1010-23

202-ma’ruza xona

2024-yil 30-may soat 11-50

Yozma

1011-23

6

Falsafa.

1010-23

201-ma’ruza xona

2024-yil 31-may soat 10-10

Yozma

1011-23

7

Maktabgacha ta’limda musiqa o’qitish metodikasi.

1010-23

203-ma’ruza xona

2024-yil 1-iyun soat 10-10

Yozma

1011-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Musiqa ta`limi yo`nalishi 2-kurs

1

60111300-Musiqa ta`limi

Kasbiy sohada xorijiy tillar.

1010-22

100-xona

2024-yil 6-may soat 10-10

Og’zaki

1011-22

101-xona

2

Umumiy pedagogika.

1010-22

112-xona

2024-yil 7-may soat 10-10

Yozma

1011-22

3

O`zbek xalq musiqa ijodi.

1010-22

200-xona

2024-yil 8-may soat 10-10

Amaliy

1011-22

201-xona

4

Kurs ishi: O`zbek xalq musiqa ijodi.

1010-22

200-xona

2024-yil 22-aprel soat 10-10

Himoya

1011-22

5

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika.

1010-22

112-xona

2024-yil 10-may soat 10-10

Yozma

1011-22

6

Musiqa o’qitish metodikasi.
Maktab repertuari.

1010-22

112-xona

2024-yil 11-may soat 10-10

Yozma

1011-22

7

Xalq cholg’ularida ijrochilik uslubiyati.

1010-22

210-xona

2024-yil 13-may soat 15-30

Test

1011-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Musiqa ta`limi yo`nalishi 3-kurs

1

60111300-Musiqa ta`limi

Musiqa o’qitish texnologiyalari.

1010-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 29-aprel soat 14-00

Yozma

1011-21

2

Kurs ishi: Musiqa o’qitish texnologiyalari.

1010-21

205-xona

2024-yil 15-aprel soat 13-30

Himoya

1011-21

3

Dirijyorlik.

1010-21

200-xona

2024-yil 30-aprel soat 10-10

Amaliy

1011-21

201-xona

4

Maqom san’ati ijrochiligi.

1010-21

200-xona

2024-yil 1-may soat 10-10

Amaliy

1011-21

201-xona

5

Jamoaviy ijrochilik

1010-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 2-may soat 11-50

Yozma

1011-21

6

Musiqiy folklor ijodiyoti.

1010-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 3-may soat 10-10

Yozma

1011-21

7

Xonandalik san`ati.

1010-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 4-may soat 11-50

Yozma

1011-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Vokal san’ati (turlari bo’yicha) yo`nalishi – 3 kurs

1

60211400- Vokal san’ati (turlari bo’yicha)

Umumiy pedagogika.

1012-21

201-ma’ruza xona

2024-yil 6-may soat 11-50

Yozma

2

Mutaxasislik (vokal ijrochiligi).

1012-21

200-xona

2024-yil 7-may soat 11-50

Amaliy

201-xona

3

Xor sinfi (kamer xor).

1012-21

200-xona

2024-yil 8-may soat 14-00

Amaliy

201-xona

4

O’zbek maqomi tarixi va nazaryasi.

1012-21

202-ma’ruza xona

2024-yil 10-may soat 11-50

Yozma

5

Kurs ishi: O’zbek maqomi tarixi va nazaryasi

1012-21

209-xona

2024-yil 18-aprel soat 13-30

Himoya

6

Tanlov fan: Musiqa pedagogikasi

1012-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 11-50

Yozma

7

Tanlov fan: Xor partiturasi ustida ishlash.

1012-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 13-may soat 11-50

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o’tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Cholg’u ijrochiligi yo`nalishi – 3 kurs

1

60211500-Cholg’u ijrochiligi

Umumiy pedagogika.

1013-21

201-ma’ruza xona

2024-yil 6-may soat 11-50

Yozma

2

Mutaxasislik (cholg’u ijrochiligi).

1013-21

200-xona

2024-yil 7-may soat 14-00

Amaliy

3

Orkestr sinfi (kamer orkestr).

1013-21

200-xona

2024-yil 10-may soat 10-10

Amaliy

4

O’zbek maqomi tarixi va nazaryasi.

1013-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 8-may soat 11-50

Yozma

5

Kurs ishi: O’zbek maqomi tarixi va nazaryasi.

1013-21

200-xona

2024-yil 17-aprel soat 13-30

Himoya

6

Musiqa o’qitish metodikasi.

1013-21

203-ma’ruza xona

2024-yil 11-may soat 11-50

Yozma

7

Dirijyorlik.

1013-21

209-xona

2024-yil 13-may soat 11-50

Amaliy