Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Fizika va texnologik ta’lim fakulteti bahorgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

 

Fizika va texnologik ta’lim fakulteti

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Fizika 1-kurs

1

60110700 – Fizika va astronomiya

Falsafa

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 109-xona

2024-yil 28-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

2

Matematik analiz

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 109-xona

2024-yil 30-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

3

Fizik praktikum

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 212-xona

2024-yil 01-iyun, soat 08-30

Test

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

4

Molekular fizika va termodinamika

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 109-xona

2024-yil 31-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

5

Umumiy psixologiya

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 109-xona

2024-yil 27-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

6

Mexanika

1-kurs 120-23 FIZIKA

FT 109-xona

2024-yil 29-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs 121-23 FIZIKA

1-kurs 122-23 FIZIKA

1-kurs 123-23 FIZIKA

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Fizika 2-kurs

1

60110700- Fizika va astronomiya

Umumiy fizika II

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 07-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

2

Umumiy pedagogika

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 06-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

3

Umumiy astronomiya

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 11-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

4

Nazariy fizika

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 13-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

5

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 10-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

6

Kurs ishi: Umumiy astranomiya

2-kurs 120-22

FT 109-xona

2024-yil 24-may, soat 10-00

Himoya

2-kurs 121-22

2-kurs 122-22

2-kurs 123-22

FT 107-xona

2024-yil 25-may, soat 10-00

2-kurs 124-22

2-kurs 125-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Fizika 3-kurs

1

60110700 – Fizika va astronomiya

Umumiy pedagogika

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 06-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

2

Optika

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 07-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

3

Atom fizikasi

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 08-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

4

Yadro va elementar zarralar fizikasi

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 10-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

5

Astronomiya o’qitish metodikasi

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 11-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

6

Nanofizika

3-kurs 120-21

FT 109-xona

2024-yil 13-may, soat 08-30

Yozma

3-kurs 121-21

3-kurs 122-21

3-kurs 123-21

3-kurs 124-21 (rus)

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Fizika 4-kurs

1

60110700- Fizika va astronomiya

Zarralar fizikasining eksperimental asoslari

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 30-aprel, soat 08-30

Yozma

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

4-kurs 124-20

2

Fizika va astronomiya tarixi

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 02-may, soat 08-30

Yozma

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

4-kurs 124-20

3

Fizika o’qitish metodikasi

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 29-aprel, soat 08-30

Yozma

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

4-kurs 124-20

4

Hozirgi zamon yuqori energiyalar fizikasi va astrofizikaning dolzarb muammuolari

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 03-may, soat 08-30

Yozma

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

4-kurs 124-20

5

Fizikadan masalalar yechish metodikasi

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 01-may, soat 08-30

Yozma

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

4-kurs 124-20

6

Kurs ishi: Fizika o’qitish metodikasi

4-kurs 120-20

FT 109-xona

2024-yil 23-aprel, soat 10-00

Himoya

4-kurs 121-20

4-kurs 122-20

FT 109-xona

2024-yil 23-aprel, soat 15-00

4-kurs 124-20

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Texnologik 1-kurs

1

60112300 – Texnologik ta’lim

Materialshunoslik va konstruksion materiallar

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 15-iyun, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 411-23 TEXNO

2

Amaliy o‘zbek (rus) tili

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 14-iyun, soat 08-30

Og’zaki

1-kurs, 411-23 TEXNO

3

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 13-iyun, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 411-23 TEXNO

4

O‘zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 12-iyun, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 411-23 TEXNO

5

Umumiy psixologiya

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 10-iyun, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 411-23 TEXNO

6

Metall va metallmas buyumlarga ishlov berish

1-kurs, 410-23 TEXNO

FT 109-xona

2024-yil 11-iyun, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 411-23 TEXNO

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Professional ta’lim 1-kurs

1

60112400– Professional ta’lim: yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (tikuv buyumlari texnologiyasi)

O‘zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs, 420-23 PRO

FT 109-xona

2024-yil 29-may, soat 10-10

Yozma

2

Ta’lim texnologiyalari

1-kurs, 420-23 PRO

FT 109-xona

2024-yil 31-may, soat 10-10

Yozma

3

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs, 420-23 PRO

FT 109-xona

2024-yil 30-may, soat 10-10

Yozma

4

Kasbiy psixologiya

1-kurs, 420-23 PRO

FT 109-xona

2024-yil 27-may, soat 10-10

Yozma

5

Tikuvchilik ishlab chiqarish praktikumi

1-kurs, 420-23 PRO

FT 109-xona

2024-yil 28-may, soat 10-10

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi 1-kurs

1

60111200 – Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi

Falsafa

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 109-xona

2024-yil 28-may, soat 08-30

Yozma

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

2

Chizmachilik

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 109-xona

2024-yil 01-iyun, soat 10-10

Amaliy

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

3

Umumiy psixologiya

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 109-xona

2024-yil 27-may, soat 10-10

Yozma

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

4

Qalamtasvir

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 113/114-xona

2024-yil 29-may, soat 10-10

Amaliy

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

5

Rangtasvir

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 113/114-xona

2024-yil 30-may, soat 10-10

Amaliy

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

6

Chizma geometriya

1-kurs, 1020-23 TASVIRIY

FT 109-xona

2024-yil 31-may, soat 10-10

Amaliy

1-kurs, 1021-23 TASVIRIY

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Texnologik ta’lim 2-kurs

1

60112300- Texnologik ta’lim

Chizma geometriya va muhandislik grafikasi t/f

2-kurs, 410-22

FT 109-xona

2024-yil 11-may, soat 11-50

Amaliy

2-kurs, 411-22

2

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs, 410-22

FT 109-xona

2024-yil 10-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs, 411-22

3

Xalq hunarmandchiligi va badiiy loyihalash

2-kurs, 410-22

FT 109-xona

2024-yil 07-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs, 411-22

4

Texnik ijodkorlik va konstruksiyalash t/f

2-kurs, 410-22

FT 109-xona

2024-yil 13-may, soat 11-50

Yozma

2-kurs, 411-22

5

Umumiy pedagogika

2-kurs, 410-22

FT 109-xona

2024-yil 06-may, soat 10-10

Yozma

2-kurs, 411-22

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi 2-kurs

1

60111200- Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi

kasbiy sohada xorijiy tillar

2-kurs, 1020-22

FT 107-xona

2024-yil 07-may, soat 10-10

Yozma

2

Umumiy pedagogika

2-kurs, 1020-22

FT 109-xona

2024-yil 06-may, soat 10-10

Yozma

3

Qalamtasvir II

2-kurs, 1020-22

FT 113/114-xona

2024-yil 08-may, soat 08-30

Yozma

4

Rangtasvir II

2-kurs, 1020-22

FT 113/114-xona

2024-yil 10-may, soat 08-30

Yozma

5

Chizmachilik fanini o’qitish metodikasi

2-kurs, 1020-22

FT 109-xona

2024-yil 11-may, soat 11-50

Yozma

6

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs, 1020-22

FT 109-xona

2024-yil 13-may, soat 11-50

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Texnologik ta’lim 3-kurs

1

5112100-Texnologik ta’lim

Elektrotexnika, elektronika va elektr o’tkazgichlar

3-kurs, 410-21

FT 109-xona

2024-yil 29-aprel soat 08-30

Yozma

3-kurs, 411-21

2

Texnologik ta’lim va kasb hunarga yo’naltirish metodikasi

3-kurs, 410-21

FT 109-xona

2024-yil 30-aprel soat 08-30

Yozma

3-kurs, 411-21

3

Robototexnika asoslari

3-kurs, 410-21

FT 109-xona

2024-yil 01-may soat 08-30

Yozma

3-kurs, 411-21

4

Umumta`lim muassasalarida kasb-hunarni tashkil qilish t/f

3-kurs, 410-21

FT 109-xona

2024-yil 02-may soat 08-30

Yozma

3-kurs, 411-21

5

STEAM texnologiyasi t/f

3-kurs, 410-21

FT 109-xona

2024-yil 03-may soat 08-30

Yozma

3-kurs, 411-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Rangtasvir 3-kurs

1

60210500- Rangtasvir (dastgohli)

Umumiy pedagogika

3-kurs, 1022-21

FT 109-xona

2024-yil 06-may soat 08-30

Yozma

2

Figurali chizmatasvir

3-kurs, 1022-21

FT 113/114-xona

2024-yil 07-may soat 08-30

Amaliy

3

Figurali rangtasvir

3-kurs, 1022-21

FT 113/114-xona

2024-yil 08-may soat 08-30

Amaliy

4

Mavzuli kompozitsiya

3-kurs, 1022-21

FT 109-xona

2024-yil 10-may soat 08-30

Amaliy

5

Rangtasvir o’qitish metodikasi

3-kurs, 1022-21

FT 113/114-xona

2024-yil 11-may soat 08-30

Amaliy

6

Jahon san’ati va madaniyati

3-kurs, 1022-21

FT 109-xona

2024-yil 13-may soat 08-30

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Dizayn 3-kurs

1

Dizayn (libos va gazlamalar)

Umumiy pedagogika

3-kurs, 1023-21

FT 109-xona

2024-yil 06-may soat 08-30

Yozma

2

Tikuv buyumlarini tayyorlash texnologiyasi

3-kurs, 1023-21

FT tikuv xonasi

2024-yil 07-may soat 08-30

Amaliy

3

Yengil kiyimlarga ishlov berish texnalogiyasi

3-kurs, 1023-21

FT tikuv xonasi

2024-yil 08-may soat 08-30

Amaliy

4

Bosh kiyim va aksessuarlarni loyihalash

3-kurs, 1023-21

FT 109-xona

2024-yil 10-may soat 08-30

Amaliy

5

Tikuv buyumlarini loyihalash t/f

3-kurs, 1023-21

FT 109-xona

2024-yil 11-may soat 08-30

Amaliy

6

Tikuv trikotaj kiyim bo`laklariga ishlov berish t/f

3-kurs, 1023-21

FT tikuv xonasi

2024-yil 13-may soat 13-30

Amaliy

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi 3-kurs

1

60111200 – Tasviriy san’at va muhandislik grafikasi

Akademik qalamtasvir asoslari

3-kurs, 1020-21

FT 113/114-xona

2024-yil 29-aprel soat 08-30

Amaliy

3-kurs, 1021-21

FT 113/114-xona

2024-yil 29-aprel soat 10-30

2

Dastgohli rangtasvir

3-kurs, 1020-21

FT 113/114-xona

2024-yil 30-aprel soat 08-30

Amaliy

3-kurs, 1021-21

FT 113/114-xona

2024-yil 30-aprel soat 10-30

3

Kompozisiya t/f

3-kurs, 1020-21

FT 109-xona

2024-yil 03-may soat 10-10

Amaliy

3-kurs, 1021-21

4

Haykaltaroshlik

3-kurs, 1020-21

FT 109-xona

2024-yil 01-may soat 08-30

Amaliy

3-kurs, 1021-21

5

Grafik tasvirlash asoslari va 3D modellashtirish t/f

3-kurs, 1020-21

FT 109-xona

2024-yil 02-may soat 08-30

Amaliy

3-kurs, 1021-21

6

Tasviriy san’at texnologiyasi va nusxa ko’chirish t/f

3-kurs, 1020-21

FT 109-xona

2024-yil 04-may soat 10-10

Amaliy

3-kurs, 1021-21

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Rangtasvir 4-kurs

1

Rangtasvir (dastgohli)

Jonli odam qomatidan anatomik chizmatasvir

4-kurs, 1022-20

FT 113/114-xona

2024-yil 29-aprel soat 11-50

Amaliy

2

Dastgohli rangtasvirda nusxa ko’chirish

4-kurs, 1022-20

FT 109-xona

2024-yil 30-aprel soat 11-50

Amaliy

3

Kompozisiya

4-kurs, 1022-20

FT 109-xona

2024-yil 01-may soat 11-50

Amaliy

4

Materialshunoslik, rangtasvir texnika va texnologiya

4-kurs, 1022-20

FT 109-xona

2024-yil 02-may soat 11-50

Amaliy

5

Yevropa tasviriy san`ati tarixi q/f

4-kurs, 1022-20

FT 109-xona

2024-yil 03-may soat 11-50

Yozma

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Dizayn 4-kurs

1

5111004 — Professional ta’lim. Dizayn (libos va gazlamalar)

Zamonaviy moda va uslublar tarixi

4-kurs, 1023-20

FT 109-xona

2024-yil 29-aprel soat 10-10

Yozma