Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Tabiiy fanlar fakulteti bahorgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Tabiiy fanlar fakulteti

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Kimyo yo’nalishi 1-kurs

1

60110800-Kimyo

Umumiy kimyo

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

27.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

2

O’zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

28.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

3

Umumiy psixologiya

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

29.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

4

Falsafa

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

30.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

5

Kimyoviy hisoblash

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

31.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

6

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs 210-23

202-ma’ruza xona

01.06.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 211-23

1-kurs 213-23

1-kurs 212-23 (rus)

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Kimyo yo’nalishi 2-kurs

1

60110800-Kimyo

Organik kimyo

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

2

Umumiy pedagogika

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

07.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

3

Analitik kimyo

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

08.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

4

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

10.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

5

Kimyoviy hisoblash

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

11.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

6

Fizika

2-kurs 210-22

202-ma’ruza xona

13.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

2-kurs 211-22

2-kurs 212-22

7

Kurs ishi: Analitik kimyo

2-kurs 210-22

132

24.04.2024-yil soat 08-30

Himoya

2-kurs 211-22

132

24.04.2024-yil soat 10-00

2-kurs 212-22

132

25.04.2024-yil soat 08-30

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Kimyo yo’nalishi 3-kurs

1

60110800-Kimyo (qo’shimcha biologiya)

Fizik va kolloid kimyo

3-kurs 210-21

203-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 211-21

3-kurs 212-21

3-kurs 213-21

3-kurs 214-21 (rus)

2

Kimyoviy texnologiya

3-kurs 210-21

203-ma’ruza xona

07.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 211-21

3-kurs 212-21

3-kurs 213-21

3-kurs 214-21 (rus)

3

Umumiy pedagogika

3-kurs 210-21

203-ma’ruza xona

08.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 211-21

3-kurs 212-21

3-kurs 213-21

3-kurs 214-21 (rus)

4

Maktabda kimyo o‘qitish metodikasi

3-kurs 210-21

203-ma’ruza xona

10.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 211-21

3-kurs 212-21

3-kurs 213-21

3-kurs 214-21 (rus)

5

Kimyodan masalalar yechish metodikasi

3-kurs 210-21

203-ma’ruza xona

11.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 211-21

3-kurs 212-21

3-kurs 213-21

3-kurs 214-21 (rus)

6

Biologik xilma-xillik va uning muhofazasi

3-kurs 210-21

ATM 214

13.05.2024-yil soat 11-30

Test

3-kurs 211-21

ATM 216

13.05.2024-yil soat 11-30

3-kurs 212-21

ATM 219

13.05.2024-yil soat 11-30

3-kurs 213-21

ATM 210

13.05.2024-yil soat 12-30

3-kurs 214-21 (rus)

ATM 214

13.05.2024-yil soat 12-30

7

Kurs ishi: Maktabda kimyo o‘qitish metodikasi

3-kurs 210-21

132

22.04.2024-yil soat 13.30

Himoya

3-kurs 211-21

132

22.04.2024-yil soat 15.00

3-kurs 212-21

132

22.04.2024-yil soat 16.30

3-kurs 213-21

132

23.04.2024-yil soat 13.30

3-kurs 214-21 (rus)

132

23.04.2024-yil soat 15.00

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Kimyo yo’nalishi 4-kurs

1

Kimyo

Radiokimyo

4-kurs 210-20

201-ma’ruza xona

29.04.2024-yil soat 11-50

Yozma

4-kurs 211-20

4-kurs 212-20

4-kurs 213-20

4-kurs 215-20

4-kurs 214-20 (rus)

2

Kimyodan masalalar yechish metodikasi

4-kurs 210-20

201-ma’ruza xona

30.04.2024-yil soat 11-50

Yozma

4-kurs 211-20

4-kurs 212-20

4-kurs 213-20

4-kurs 215-20

4-kurs 214-20 (rus)

3

Kimyoni o’qitishda zamonaviy texnologiyalar

4-kurs 210-20

ATM 210

01.05.2024-yil soat 09-30

Test

4-kurs 211-20

ATM 214

01.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 212-20

ATM 216

01.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 213-20

ATM 219

01.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 215-20

ATM 210

01.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 214-20 (rus)

ATM 214

01.05.2024-yil soat 10-30

4

Tibiiy kimyo

4-kurs 210-20

201-ma’ruza xona

02.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

4-kurs 211-20

4-kurs 212-20

4-kurs 213-20

4-kurs 215-20

4-kurs 214-20 (rus)

5

Biokimyo

4-kurs 210-20

ATM 214

03.05.2024-yil soat 12-30

Test

4-kurs 211-20

ATM 216

03.05.2024-yil soat 12-30

4-kurs 212-20

ATM 219

03.05.2024-yil soat 12-30

4-kurs 213-20

ATM 210

03.05.2024-yil soat 13-30

4-kurs 215-20

ATM 214

03.05.2024-yil soat 13-30

4-kurs 214-20 (rus)

ATM 216

03.05.2024-yil soat 13-30

6

Kurs ishi: Kimyodan masalalar yechish metodikasi

4-kurs 210-20

132

17.04.2024-yil soat 08-30

Himoya

4-kurs 211-20

132

17.04.2024-yil soat 10-00

4-kurs 212-20

132

18.04.2024-yil soat 08-30

4-kurs 213-20

132

18.04.2024-yil soat 10-00

4-kurs 215-20

132

19.04.2024-yil soat 10-00

4-kurs 214-20 (rus)

132

20.04.2024-yil soat 10-00

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Biologiya yo’nalishi 1-kurs

1

60110900-Biologiya

Zoologiya

1-kurs 220-23

202-ma’ruza xona

27.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 221-23

1-kurs 223-23

1-kurs 224-23

1-kurs 222-23 (rus)

2

Umumiy psixologiya

1-kurs 220-23

202-ma’ruza xona

28.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 221-23

1-kurs 223-23

1-kurs 224-23

1-kurs 222-23 (rus)

3

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs 220-23

202-ma’ruza xona

29.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 221-23

1-kurs 223-23

1-kurs 224-23

1-kurs 222-23 (rus)

4

Botanika

1-kurs 220-23

ATM 210

30.05.2024-yil soat 09-30

Test

1-kurs 221-23

ATM 214

30.05.2024-yil soat 09-30

1-kurs 223-23

ATM 216

30.05.2024-yil soat 09-30

1-kurs 224-23

ATM 219

30.05.2024-yil soat 09-30

1-kurs 222-23 (rus)

ATM 210

30.05.2024-yil soat 10-30

5

Falsafa

1-kurs 220-23

202-ma’ruza xona

31.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 221-23

1-kurs 223-23

1-kurs 224-23

1-kurs 222-23 (rus)

6

O’zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs 220-23

202-ma’ruza xona

01.06.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 221-23

1-kurs 223-23

1-kurs 224-23

1-kurs 222-23 (rus)

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Biologiya yo’nalishi 2-kurs

1

60110900-Biologiya

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 220-22

202-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 14-00

Yozma

2-kurs 221-22

2-kurs 222-22

2-kurs 223-22

2

Zoologiya

2-kurs 220-22

202-ma’ruza xona

07.05.2024-yil soat 14-00

Yozma

2-kurs 221-22

2-kurs 222-22

2-kurs 223-22

3

Umumiy pedagogika

2-kurs 220-22

202-ma’ruza xona

08.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

2-kurs 221-22

2-kurs 222-22

2-kurs 223-22

4

Botanika

2-kurs 220-22

ATM 210

10.05.2024-yil soat 09-30

Test

2-kurs 221-22

ATM 214

10.05.2024-yil soat 09-30

2-kurs 222-22

ATM 216

10.05.2024-yil soat 09-30

2-kurs 223-22

ATM 219

10.05.2024-yil soat 09-30

5

Odam anatomiyasi va fiziologiyasi

2-kurs 220-22

202-ma’ruza xona

11.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

2-kurs 221-22

2-kurs 222-22

2-kurs 223-22

6

Odam biologiyasi

2-kurs 220-22

ATM 210

13.05.2024-yil soat 09-30

Test

2-kurs 221-22

ATM 214

13.05.2024-yil soat 09-30

2-kurs 222-22

ATM 216

13.05.2024-yil soat 09-30

2-kurs 223-22

ATM 219

13.05.2024-yil soat 09-30

7

O’simliklar fiziologiyasi

2-kurs 220-22

202-ma’ruza xona

14.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

2-kurs 221-22

2-kurs 222-22

2-kurs 223-22

8

Kurs ishi: Botanika

2-kurs 221-22

522

25.03.2024-yil soat 08-30

Himoya

2-kurs 223-22

524

26.03.2024-yil soat 08-30

9

Kurs ishi: Zoologiya

2-kurs 220-22

121

13.04.2024-yil soat 08-30

Himoya

2-kurs 222-22

121

14.04.2024-yil soat 08-30

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Biologiya yo’nalishi 3-kurs

1

60110900-Biologiya

Umumiy pedagogika

3-kurs 220-21

203-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

3-kurs 221-21

3-kurs 222-21

3-kurs 223-21

3-kurs 224-21 (rus)

2

Biologiya o’qitish texnologiyalari va loyihalash

3-kurs 220-21

ATM 210

07.05.2024-yil soat 09-30

Test

3-kurs 221-21

ATM 214

07.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 222-21

ATM 216

07.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 223-21

ATM 219

07.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 224-21 (rus)

ATM 210

07.05.2024-yil soat 10-30

3

Qishloq xo’jaligining biologik asoslari

3-kurs 220-21

ATM 210

08.05.2024-yil soat 10-30

Test

3-kurs 221-21

ATM 214

08.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 222-21

ATM 216

08.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 223-21

ATM 219

08.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 224-21 (rus)

ATM 210

08.05.2024-yil soat 11-30

4

Biologiya o’qitish metodikasi

3-kurs 220-21

ATM 214

10.05.2024-yil soat 10-30

Test

3-kurs 221-21

ATM 216

10.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 222-21

ATM 219

10.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 223-21

ATM 210

10.05.2024-yil soat 11-30

3-kurs 224-21 (rus)

ATM 214

10.05.2024-yil soat 11-30

5

Biologiyaning dolzarb muommolari

3-kurs 220-21

ATM 210

11.05.2024-yil soat 09-30

Test

3-kurs 221-21

ATM 214

11.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 222-21

ATM 216

11.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 223-21

ATM 219

11.05.2024-yil soat 09-30

3-kurs 224-21 (rus)

ATM 214

11.05.2024-yil soat 10-30

6

O’simliklarni biologik himoya qilish

3-kurs 220-21

ATM 210

13.05.2024-yil soat 10-30

Test

3-kurs 221-21

ATM 214

13.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 222-21

ATM 216

13.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 223-21

ATM 219

13.05.2024-yil soat 10-30

3-kurs 224-21 (rus)

ATM 210

13.05.2024-yil soat 11-30

7

Kurs ishi: Biologiya o’qitish metodikasi

3-kurs 220-21

522

29.03.2024-yil soat 13-30

Himoya

3-kurs 221-21

524

29.03.2024-yil soat 15-00

3-kurs 222-21

539

29.03.2024-yil soat 16-30

3-kurs 223-21

531

30.03.2024-yil soat 13-30

3-kurs 224-21 (rus)

520

30.03.2024-yil soat 15-00

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Biologiya yo’nalishi 4-kurs

1

Biologiya

Biologiya asoslari

4-kurs 220-20

203-ma’ruza xona

29.04.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 221-20

4-kurs 222-20

4-kurs 223-20

4-kurs 225-20

29.04.2024-yil soat 11-50

4-kurs 226-20

4-kurs 227-20

4-kurs 228-20

4-kurs 224-20 (rus)

2

Biologiya o’qitish metodikasi

4-kurs 220-20

ATM 210

30.04.2024-yil soat 09-30

Test

4-kurs 221-20

ATM 214

30.04.2024-yil soat 09-30

4-kurs 222-20

ATM 216

30.04.2024-yil soat 09-30

4-kurs 223-20

ATM 219

30.04.2024-yil soat 09-30

4-kurs 225-20

ATM 210

30.04.2024-yil soat 10-30

4-kurs 226-20

ATM 214

30.04.2024-yil soat 10-30

4-kurs 227-20

ATM 216

30.04.2024-yil soat 10-30

4-kurs 228-20

ATM 219

30.04.2024-yil soat 10-30

4-kurs 224-20 (rus)

ATM 210

30.04.2024-yil soat 11-30

3

Biologiyadan masalalar va mashqlar yechish

4-kurs 220-20

203-ma’ruza xona

01.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 221-20

4-kurs 222-20

4-kurs 223-20

4-kurs 225-20

01.05.2024-yil soat 11-50

4-kurs 226-20

4-kurs 227-20

4-kurs 228-20

4-kurs 224-20 (rus)

4

Ummunologiya. Biotexnologiya

4-kurs 220-20

ATM 210

02.05.2024-yil soat 09-30

test

4-kurs 221-20

ATM 214

02.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 222-20

ATM 216

02.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 223-20

ATM 219

02.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 225-20

ATM 210

02.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 226-20

ATM 214

02.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 227-20

ATM 216

02.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 228-20

ATM 219

02.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 224-20 (rus)

ATM 210

02.05.2024-yil soat 11-30

5

O’simliklar ekologiyasi

4-kurs 220-20

ATM 210

03.05.2024-yil soat 09-30

Test

4-kurs 221-20

ATM 214

03.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 222-20

ATM 216

03.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 223-20

ATM 219

03.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 225-20

ATM 210

03.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 226-20

ATM 214

03.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 227-20

ATM 216

03.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 228-20

ATM 219

03.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 224-20 (rus)

ATM 210

03.05.2024-yil soat 11-30

6

Tabiiy fanlar integratsiyasi

4-kurs 220-20

ATM 210

04.05.2024-yil soat 09-30

Test

4-kurs 221-20

ATM 214

04.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 222-20

ATM 216

04.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 223-20

ATM 219

04.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 225-20

ATM 210

04.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 226-20

ATM 214

04.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 227-20

ATM 216

04.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 228-20

ATM 219

04.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 224-20 (rus)

ATM 210

04.05.2024-yil soat 11-30

7

Dorivor o’simliklarni yetishtirish texnologiyasi

4-kurs 220-20

ATM 210

06.05.2024-yil soat 09-30

Test

4-kurs 221-20

ATM 214

06.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 222-20

ATM 216

06.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 223-20

ATM 219

06.05.2024-yil soat 09-30

4-kurs 225-20

ATM 210

06.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 226-20

ATM 214

06.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 227-20

ATM 216

06.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 228-20

ATM 219

06.05.2024-yil soat 10-30

4-kurs 224-20 (rus)

ATM 210

06.05.2024-yil soat 11-30

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 1-kurs

1

60111000-Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari

Geologiya. Tuproqlar geografiyasi

1-kurs 230-23

203-ma’ruza xona

27.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

2

Umumiy psixologiya

1-kurs 230-23

204-ma’ruza xona

28.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

3

Umumiy yer bilimi

1-kurs 230-23

203-ma’ruza xona

29.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

4

Mediasavodxonlik va axborot madaniyati

1-kurs 230-23

202-ma’ruza xona

30.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

5

O’zbekistonning eng yangi tarixi

1-kurs 230-23

203-ma’ruza xona

31.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

6

Falsafa

1-kurs 230-23

203-ma’ruza xona

01.06.2024-yil soat 08-30

Yozma

1-kurs 231-23

1-kurs 232-23

1-kurs 233-23

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 2-kurs

1

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari

Tabiiy geografiya (Materik va okeanlar geografiyasi)

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

2

Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

07.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

3

Aholi geografiyasi va demografiya asoslari

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

08.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

4

Umumiy pedagogika

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

10.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

5

Inklyuziv ta’lim. Gospital pedagogika

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

11.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

6

Sotsial geografiya

2-kurs 230-22

202-ma’ruza xona

13.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

2-kurs 231-22

2-kurs 232-22

2-kurs 233-22

7

Kasbiy sohada xorijiy tillar (4-ECTS)

2-kurs 230-22

Uzl. 100

14.05.2024-yil soat 08-30

Og’zaki

2-kurs 231-22

Uzl. 101

14.05.2024-yil soat 08-30

2-kurs 232-22

Uzl. 102

14.05.2024-yil soat 08-30

2-kurs 233-22

Uzl. 103

14.05.2024-yil soat 08-30

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 3-kurs

1

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari

Umumiy pedagogika

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

06.05.2024-yil soat 11-50

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

2

O’rta Osiyo tabiiy geografiyasi

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

07.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

3

Markaziy Osiyo ijtimoiy iqtisodiy geografiyasi

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

08.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

4

Tabiyot va geografiya o‘qitish metodikasi

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

10.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

5

Chet mamlakatlar ijtimoiy iqtisodiy geografiyasi

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

11.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

6

Pul muomalasi va bank ishi

3-kurs 230-21

203-ma’ruza xona

13.05.2024-yil soat 08-30

Yozma

3-kurs 231-21

3-kurs 232-21

3-kurs 233-21

7

Kurs ishi: Chet mamlakatlar ijtimoiy iqtisodiy geografiyasi

3-kurs 230-21

430

17.04.2024-yil soat 13.30

Himoya

3-kurs 231-21

432

17.04.2024-yil soat 15.00

3-kurs 232-21

434

18.04.2024-yil soat 13.30

3-kurs 233-21

439

18.04.2024-yil soat 15.00

T/r

Yo’nalish nomi

Fanlar nomi

Kursi va guruhi

YN o‘tkaziladigan xonalar va joylar

YN o’tkaziladigan

sana va vaqti

Shakli

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 4-kurs

1

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari

Geografiya va iqtisodiy bilim asoslarini o‘qitish metodikasi

4-kurs 230-20

202-ma’ruza xona

29.04.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 231-20

4-kurs 232-20

4-kurs 233-20

2

Iqtisodiy va ijtimoiy geografiya

4-kurs 230-20

202-ma’ruza xona

30.04.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 231-20

4-kurs 232-20

4-kurs 233-20

3

Jahon iqtisodiyoti va xalqaro iqtisodiy munosabatlar

4-kurs 230-20

202-ma’ruza xona

01.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 231-20

4-kurs 232-20

4-kurs 233-20

4

Raqamli iqtisodiyot

4-kurs 230-20

202-ma’ruza xona

02.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 231-20

4-kurs 232-20

4-kurs 233-20

5

Amaliy geografiya

4-kurs 230-20

ATM 214

03.05.2024-yil soat 11-30

Test

4-kurs 231-20

ATM 216

03.05.2024-yil soat 11-30

4-kurs 232-20

ATM 219

03.05.2024-yil soat 11-30

4-kurs 233-20

ATM 210

03.05.2024-yil soat 12-30

6

O’lkashunoslik

4-kurs 230-20

202-ma’ruza xona

04.05.2024-yil soat 10-10

Yozma

4-kurs 231-20

4-kurs 232-20

4-kurs 233-20

7

Kurs ishi: Iqtisodiy va ijtimoiy geografiya

4-kurs 230-20

430

19.04.2024-yil soat 08.30

Himoya

4-kurs 231-20

432

19.04.2024-yil soat 10.00

4-kurs 232-20

434

19.04.2024-yil soat 11.30

4-kurs 233-20

439

19.04.2024-yil soat 11.30

8

Kurs ishi: Jahon iqtisodiyoti va xalqaro iqtisodiy munosabatlar

4-kurs 230-20

430

20.04.2024-yil soat 08.30

Himoya

4-kurs 231-20

432

20.04.2024-yil soat 10.00

4-kurs 232-20

434

20.04.2024-yil soat 11.30

4-kurs 233-20

439

20.04.2024-yil soat 11.30