Seshanba: 14.00-16.00
2002-2004 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti O’zbekistonda demokratik jamiyat qurish nazariyasi va amaliyoti kafedrasi o’qituvchisi, tarix fakulteti dekanining ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo’yicha o’rinbosari
2004-2008 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi o’qituvchisi
2008-2012 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi katta o’qituvchisi
2012-2012 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti tarix fakulteti dekanining o’quv ishlari bo’yicha o’rinbosari
2012-2014 yy. – O’zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi akademiyasi tinglovchisi
2014-2015 yy. – O’zbekiston Milliy tiklanish demokratik partiyasi Jizzax viloyati Kengashi devoni rahbari, Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi katta o’qituvchisi (o’rindoshlik asosida)
2015-2017 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti monitoring va ichki nazorat bo’limi boshlig’i
2017-2019 yy. – O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi ta’lim sifatini nazorat qilish davlat inspeksiyasining Jizzax viloyati hududiy bo’limi boshlig’i
2019 y. – h.v. – Jizzax davlat pedagogika instituti yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo’yicha prorektori

Вторник: 14.00-16.00
2002-2004 гг. – преподаватель кафедры теории и практики построения демократического общества в Узбекистане Джизакского государственного педагогического института, заместитель декана по духовно-просветительской работе факультета истории
2004-2008 гг. – Преподаватель кафедры общественных наук Джизакского государственного педагогического института
2008-2012 гг. – старший преподаватель кафедры общественных наук Джизакского государственного педагогического института
2012-2012 гг. – Заместитель декана по учебной работе факультета истории Джизакского государственного педагогического института
2012-2014 гг. – Слушатель Академии государственного управления при Президенте Республики Узбекистан
2014-2015 гг. – Руководитель Джизакского областного Совета Демократической партии Миллий тикланиш Узбекистана, старший преподаватель кафедры общественных наук Джизакского государственного педагогического института (по совместительству)
2015-2017 гг. – Заведующая отделом мониторинга и внутреннего контроля Джизакского государственного педагогического института
2017-2019 гг. – Начальник Джизакского областного филиала Государственной инспекции по контролю качества образования при Кабинете Министров Республики Узбекистан