Seshanba: 14.00-16.00
2002-2004 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti O’zbekistonda demokratik jamiyat qurish nazariyasi va amaliyoti kafedrasi o’qituvchisi, tarix fakulteti dekanining ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo’yicha o’rinbosari
2004-2008 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi o’qituvchisi
2008-2012 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi katta o’qituvchisi
2012-2012 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti tarix fakulteti dekanining o’quv ishlari bo’yicha o’rinbosari
2012-2014 yy. – O’zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi akademiyasi tinglovchisi
2014-2015 yy. – O’zbekiston Milliy tiklanish demokratik partiyasi Jizzax viloyati Kengashi devoni rahbari, Jizzax davlat pedagogika instituti ijtimoiy fanlar kafedrasi katta o’qituvchisi (o’rindoshlik asosida)
2015-2017 yy. – Jizzax davlat pedagogika instituti monitoring va ichki nazorat bo’limi boshlig’i
2017-2019 yy. – O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi ta’lim sifatini nazorat qilish davlat inspeksiyasining Jizzax viloyati hududiy bo’limi boshlig’i
2019 y. – h.v. – Jizzax davlat pedagogika instituti yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo’yicha prorektori

nazarqosimovsarvar@gmail.com
1997-1997 – Accountant of Jizzakh regional gasification department1997-2002 – Student of Jizzakh State Pedagogical Institute
2002-2004 – Teacher of the Department of Theory and Practice of Building a Democratic Society in Uzbekistan, Jizzakh State Pedagogical Institute, Deputy Dean of the Faculty of History for Spiritual and Enlightenment Affairs
2004-2008- Lecturer at the Department of Social Sciences of Jizzakh State Pedagogical Institute
2008-2012 – Senior Lecturer, Department of Social Sciences, Jizzakh State Pedagogical Institute
2012-2012 – Deputy Dean for Academic Affairs of the Faculty of History, Jizzakh State Pedagogical Institute
2012-2014 – Student of the Academy of Public Administration under the President of the Republic of Uzbekistan
2014-2015 – Head of the Office in Jizzakh Regional Council of the Democratic Party of National Revival of Uzbekistan, Senior Lecturer of the Department of Social Sciences of the Jizzakh State Pedagogical Institute (on a part-time basis)
2015-2017 – Head of the Department of Monitoring and Internal Control of Jizzakh State Pedagogical Institute
2017-2019 – Head of the Jizzakh regional branch of the State Inspectorate for Quality Control in Education under the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan
2019 up to now- Vice-Rector for Youth Affairs and Spiritual and Educational Affairs of Jizzakh State Pedagogical Institute