1995-1997 yy. – Jizzax viloyati suv xo’jaligi boshqarmasida yetakchi muhandis
1998-2000 yy. – Jizzax viloyati qishloq va suv xo’jaligi boshqarmasiga qarashli «Tumanlararo kanal va suv omborini» ishlatish boshqarmasida bosh mutaxassis
1999-2002 yy. – Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti talabasi
2000-2001 yy. – «O’zmaxsussuvdrenaj» ga qarashli ixtisoslashtirilgan ko’chma mexanizatsiyalashgan kolonnada bosh hisobchi o’rinbosari
2001-2004 yy. – Viloyatlararo janubiy Mirzacho’l kanallari tizimini ishlatish boshqarmasiga qarashli mexanizatsiyalashgan ko’chma kolonnada hisobchi
2004-2006 yy. – Jizzax viloyat hokimligi Moliya boshqarmasining «Byudjet tashkilotlari va moliya organlarida byudjet hisobi, hisobotining yuritilishi va holatini nazorat qilish» bo’limi bosh hisobchi-eksperti
2006-2007 yy. – Jizzax viloyat hokimligi Moliya boshqarmasi «Ijtimoiy sohani va aholini ijtimoiy himoyalashni moliyalashtirish» bo’limi yetakchi iqtisodchisi
2007-2017 yy. – Jizzax viloyat hokimligi Moliya boshqarmasi «Byudjet tashkilotlari va moliya organlarida byudjet hisobi, hisobotning yuritilishi hamda holatini nazorat qilish» sektori mudiri
2017-2019 yy – Jizzax viloyati hokimligi Moliya bosh boshqarmasi «Byudjet ijrosi hisobi va hisoboti hamda byudjet tashkilotlarini hisobini monitoring qilish» bo’limi bosh iqtisodchi –buxgalter eksperti

on Wednesdays: 14.00-15.00
1997-1997 – Leading economist of the Department of Agriculture and Water Resources of Jizzakh region
1997-1998 – In military service
1998-2000 – Chief Specialist of the Inter-District Canal and Reservoir Operation Department of the Jizzakh Region Department of Agriculture and Water Resources
1999-2002 – Student of Tashkent State University of Economics
2000-2001 – Deputy of Chief Accountant of the specialized mobile mechanized column of “Uzmaxsussuvdrenaj”
2001-2004 – Accountant in the mechanized mobile column of the Interregional Southern Mirzachul Canal System Operation Department
2004-2006 – Chief Accountant-Expert of the Department of Budget Accounting, Reporting and Monitoring of Budget Organizations and Financial Bodies of the Finance Department of the Jizzakh Regional government
2006-2007 – Leading economist of the department “Financing of the social sphere and social protection” of the Finance Department of Jizzakh region
2007-2017 – Head of the sector “Budget accounting, reporting and monitoring over the status of budget organizations and financial bodies” of the Finance Department of Jizzakh region
2017-2019 – Chief Economist-Accountant Expert of the Department “Budget Execution Accounting and Reporting and Monitoring of Budget Organizations’ Accounting” of the Main Finance Department of the Jizzakh Regional government
2019-2020 – Deputy of the Governor of the Main Department of Finance of the Jizzakh regional administration
From June 2020 up to now – Vice-Rector for Finance and Economics of Jizzakh State Pedagogical Institute