Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Tarix fakulteti kuzgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Tarix fakulteti
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Tarix yo’nalishi 1-kurs
1 60111100- Tarix (2023-2024) Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 310-23 201 08.01.2024. 08:30.. Og’zaki
1-kurs 311-23
1-kurs 312-23
1-kurs 314-23
Amaliy o‘zbek
(rus guruh) tili
1-kurs 313-23 (rus) 203 08.01.2024. 10:10.. Og’zaki
2 Arxeologiya 1-kurs 310-23 201 09.01.2024. 08:30.. Yozma
1-kurs 311-23
1-kurs 312-23
1-kurs 314-23
1-kurs 313-23 (rus) 203 09.01.2024. 10:10..
3 Umumiy psixologiya 1-kurs 310-23 201 10.01.2024. 08:30.. Yozma
1-kurs 311-23
1-kurs 312-23
1-kurs 314-23
1-kurs 313-23 (rus) 203 10.01.2024 10:10..
4 O‘zbekiston tarixi 1-kurs 310-23 201 11.01.2024. 08:30.. Yozma
1-kurs 311-23
1-kurs 312-23
1-kurs 314-23
1-kurs 313-23 (rus) 203 11.01.2024. 10:10..
5 Jahon tarixi 1-kurs 310-23 201 12.01.2024. 08:30.. Yozma
1-kurs 311-23
1-kurs 312-23
1-kurs 314-23
1-kurs 313-23 (rus) 203 12.01.2024. 10:10
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Tarix yo’nalishi 2-kurs
1 60111100- Tarix (2022-2023) Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 310-22 205 18.12.2023. 08:30.. Test
2-kurs 311-22 205 18.12.2023. 09:30..
2-kurs 314-22 205 18.12.2023. 10:30..
2-kurs 313-22 205 18.12.2023 11:30..
2-kurs 312-22 (rus) 205 18.12.2023 12:30..
2 Umumiy pedagogika 2-kurs 310-22 201 19.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 311-22
2-kurs 314-22
2-kurs 313-22
2-kurs 312-22 (rus) 203 19.12.2023 10:10..
3 O‘zbekiston tarixi 2-kurs 310-22 201 20.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 311-22
2-kurs 314-22
2-kurs 313-22
2-kurs 312-22 (rus) 203 20.12.2023 10:10..
4 Muzeyshunoslik 2-kurs 310-22 201 21.12.2023 08:30.. Yozma
2-kurs 311-22
2-kurs 314-22
2-kurs 313-22
2-kurs 312-22 (rus) 203 21.12.2023. 10:10..
5 Jahon tarixi 2-kurs 310-22 201 22.12.2023. 08:30. Yozma
2-kurs 311-22
2-kurs 314-22
2-kurs 313-22
2-kurs 312-22 (rus) 203 22.12.2023. 10:10..
6 O‘rta Osiyo xonliklari tarixiy geografiyasi 2-kurs 310-22 201 23.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 311-22
2-kurs 314-22
2-kurs 313-22
2-kurs 312-22 (rus) 203 23.12.2023. 10:10..
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Milliy g‘oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi yo’nalishi 2-kurs
1 60112100-Milliy g’oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi (2022-2023) Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 320-22 110 18.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 322-22
2 Umumiy pedagogika 2-kurs 320-22 110 19.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 322-22
3 Milliy g’oya tarixi va nazaryasi 2-kurs 321-22 110 20.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 321-22
4 Huquq sohalari 2-kurs 321-22 110 21.12.2023.. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 321-22
5 Etnomadaniyat 2-kurs 321-22 110 22.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 321-22
6 Tadbirkorlik huquqi 2-kurs 321-22 110 23.12.2023. 08:30.. Yozma
2-kurs 321-22
2-kurs 321-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Tarix yo’nalishi 3-kurs
1 60111100-Tarix (2021-2022) Tarixiy geografiya 3-kurs 310-21 201 18.12.2023. 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 18.12.2023. 13:30..
2 Yangi davr jahon tarixi 3-kurs 310-21 201 19.12.2023. 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 19.12.2023 13:30..
3 O’zbek xonliklari davri tarixi 3-kurs 310-21 201 20.12.2023. 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 20.12.2023 13:30..
4 Umumiy pedagogika 3-kurs 310-21 201 21.12.2023. 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 21.12.2023 13:30..
5 Jaxon xalqlarining xalqaro munosabatlari tarixi 3-kurs 310-21 201 22.12.2023 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 22.12.2023 13:30..
6 O’rta Osiyo me`moriy yodgorliklari 3-kurs 310-21 201 23.12.2023. 11:50.. Yozma
3-kurs 311-21
3-kurs 313-21
3-kurs 312-21 rus 203 23.12.2023.. 13:30..
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Milliy g‘oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi yo’nalishi 3-kurs
1 60112100 – Milliy g’oya, ma`naviyat asoslari va huquq ta`limi (2021-2022) Mutaxassislik fanlarini o’qitish metodikasi 3-kurs 320-21 110 18.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
2 Mehnat huquqi 3-kurs 320-21 110 19.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
3 Xalqaro huquq 3-kurs 320-21 110 20.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
4 Umumiy pedagogika 3-kurs 320-21 110 21.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
5 Kibermakonda din omili 3-kurs 320-21 110 22.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
6 Ta`lim huquqi 3-kurs 320-21 110 23.12.2023. 10:10 Yozma
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
7 Mutaxassislik fanlarini o’qitish metodikasi Kurs ishi 3-kurs 320-21 110 11.12.2023. 11:30 Himoya
3-kurs 321-21
3-kurs 322-21
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Tarix yo’nalishi 4-kurs
1 60111100-Tarix (2020-2021) Manbashunoslik. Tarixshunoslik 4-kurs 310-20 201 18.12.2023 13:30.. Yozma
4-kurs 311-20
4-kurs 312-20
4-kurs 313-20 201 18.12.2023 15:10..
4-kurs 314-20
4-kurs 316-20
4-kurs 315-20 (rus)
2 O’zbek davlatchilik tarixi 4-kurs 310-20 201 19.12.2023 13:30.. Yozma
4-kurs 311-20
4-kurs 312-20
4-kurs 313-20 201 19.12.2023 15:10..
4-kurs 314-20
4-kurs 316-20
4-kurs 315-20 (rus)
3 Geografik kashfiyotlar tarixi 4-kurs 310-20 201 20.12.2023 13:30.. Yozma
4-kurs 311-20
4-kurs 312-20
4-kurs 313-20 201 20.12.2023 15:10..
4-kurs 314-20
4-kurs 316-20
4-kurs 315-20 (rus)
4 Markaziy Osiyo xalqlari tarixi 4-kurs 310-20 201 21.12.2023 13:30.. Yozma
4-kurs 311-20
4-kurs 312-20
4-kurs 313-20 201 21.12.2023 15:10..
4-kurs 314-20
4-kurs 316-20
4-kurs 315-20 (rus)
5 Ustrushona tarixi va etnografiyasi 4-kurs 310-20 201 22.12.2023 13:30.. Yozma
4-kurs 311-20
4-kurs 312-20
4-kurs 313-20 201 22.12.2023 15:10..
4-kurs 314-20
4-kurs 316-20
4-kurs 315-20 (rus)
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Milliy g‘oya, ma’naviyat asoslari va huquq ta’limi yo’nalishi 4-kurs
1 60112100 – Milliy g’oya, ma`naviyat asoslari va huquq ta`limi (2020-2021) Ma’naviyatshunoslik 4-kurs 320-20 110 18.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20
2 Milliy g’oya targ’iboti texnologiyalari 4-kurs 320-20 110 19.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20
3 Huquq sohalari 4-kurs 320-20 110 20.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20
4 Ijtimoiy falsafa 4-kurs 320-20 110 21.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20
5 Mafkuraviy jarayonlarning tizimli tahlili 4-kurs 320-20 110 22.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20
6 Sotsiologiya 4-kurs 320-20 110 23.12.2023 11:50.. Yozma
4-kurs 321-20
4-kurs 322-20
4-kurs 323-20
4-kurs 324-20