Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Tabiiy fanlar fakulteti kuzgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Tabiiy fanlar fakulteti
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Kimyo yo’nalishi 1-kurs
1 60110800-Kimyo Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 210-23 uzl 101-xona 15.01.2024. 8-30 og’zaki
1-kurs 211-23 uzl 102-xona
Amaliy o‘zbek (rus guruh) tili 1-kurs 212-23 (rus) uzl 103-xona
2 Matematika 1-kurs 210-23 203-ma’ruza xona 16.01.2024. 8-30 yozma
1-kurs 211-23
1-kurs 212-23 (rus)
3 Mutaxassislikka kirish 1-kurs 210-23 203-ma’ruza xona 17.01.2024. 8-30 yozma
1-kurs 211-23
1-kurs 212-23 (rus)
4 Umumiy psixologiya 1-kurs 210-23 203-ma’ruza xona 18.01.2024. 8-30 yozma
1-kurs 211-23
1-kurs 212-23 (rus)
5 Umumiy kimyo 1-kurs 210-23 203-ma’ruza xona 19.01.2024. 8-30 yozma
1-kurs 211-23
1-kurs 212-23 (rus)
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Kimyo yo’nalishi 2-kurs
1 60110800-Kimyo Anorganik kimyo 2-kurs 210-22 203-ma’ruza xona 19.12.2023. 8-30 yozma
2-kurs 211-22
2-kurs 212-22
2 Umumiy pedagogika 2-kurs 210-22 203-ma’ruza xona 21.12.2023. 8-30 yozma
2-kurs 211-22
2-kurs 212-22
3 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 210-22 ATM 210 23.12.2023. 13-30 test
2-kurs 211-22 ATM 212 23.12.2023. 13-30
2-kurs 212-22 ATM 214 23.12.2023. 13-30
4 Analitik kimyo 2-kurs 210-22 203-ma’ruza xona 09.01.2024. 8-30 yozma
2-kurs 211-22
2-kurs 212-22
5 Kimyoviy hisoblash 2-kurs 210-22 203-ma’ruza xona 11.01.2024. 8-30 yozma
2-kurs 211-22
2-kurs 212-22
6 Ekologik kimyo 2-kurs 210-22 203-ma’ruza xona 13.01.2024. 8-30 yozma
2-kurs 211-22
2-kurs 212-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Kimyo yo’nalishi 3-kurs
1 60110800-Kimyo (qo’shimcha biologiya) Polimerlar kimyosi 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 18.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
2 Kimyoviy texnologiya 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 20.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
3 Fizik va kollod kimyo 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 22.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
4 Maktabda kimyo o‘qitish metodikasi 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 08.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
5 Kimyodan masalalar yechish metodikasi 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 10.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
6 Umumiy pedagogika 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 11.01.2024. 13-30 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
7 Anorganik va organik moddalarni nomlash usullari 3-kurs 210-21 203-ma’ruza xona 12.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 211-21
3-kurs 212-21
3-kurs 213-21
3-kurs 214-21 (rus)
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Kimyo yo’nalishi 4-kurs
1 Kimyo Kimyo o’qitish metodikasi 4-kurs 210-20 201-ma’ruza xona 19.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 211-20
4-kurs 212-20
4-kurs 213-20
4-kurs 215-20
4-kurs 214-20 (rus)
2 Kimyoviy texnologiya 4-kurs 210-20 201-ma’ruza xona 21.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 211-20
4-kurs 212-20
4-kurs 213-20
4-kurs 215-20
4-kurs 214-20 (rus)
3 Kimyodan masalalar yechish metodikasi 4-kurs 210-20 200-ma’ruza xona 23.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 211-20
4-kurs 212-20
4-kurs 213-20
4-kurs 215-20
4-kurs 214-20 (rus)
4 Kimyoni o’qitishda zamonaviy texnologiyalar 4-kurs 210-20 ATM 210 09.01.2024. 08-30 test
4-kurs 211-20 ATM 212 09.01.2024. 08-30
4-kurs 212-20 ATM 214 09.01.2024. 08-30
4-kurs 213-20 ATM 216 09.01.2024. 08-30
4-kurs 215-20 ATM 210 09.01.2024. 09-30
4-kurs 214-20 (rus) ATM 212 09.01.2024. 09-30
5 Kristallokimyo 4-kurs 210-20 201-ma’ruza xona 11.01.2024. 13-30 yozma
4-kurs 211-20
4-kurs 212-20
4-kurs 213-20
4-kurs 215-20
4-kurs 214-20 (rus)
6 Yashil kimyo 4-kurs 210-20 201-ma’ruza xona 13.01.2024. 13-30 yozma
4-kurs 211-20
4-kurs 212-20
4-kurs 213-20
4-kurs 215-20
4-kurs 214-20 (rus)
7 Kimyo o’qitish metodikasi (kurs ishi) 4-kurs 210-20 kimyo 132-xona 06.12.2023. 08-30 xisobot
4-kurs 211-20 kimyo 132-xona 06.12.2023. 10-00
4-kurs 212-20 kimyo 132-xona 06.12.2023. 11-30
4-kurs 213-20 kimyo 132-xona 07.12.2023. 08-30
4-kurs 215-20 kimyo 132-xona 07.12.2023. 10-00
4-kurs 214-20 (rus) kimyo 132-xona 07.12.2023. 11-30
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Biologiya yo’nalishi 1-kurs
1 60110900-Biologiya Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 220-23 uzl 100-xona 15.01.2024. 13-30 og’zaki
1-kurs 221-23 uzl 101-xona
1-kurs 223-23 uzl 102-xona
Amaliy o‘zbek (rus guruh) tili 1-kurs 222-23 (rus) uzl 103-xona
2 Rivojlanish biologiyasi 1-kurs 220-23 203-ma’ruza xona 16.01.2024. 10-10 yozma
1-kurs 221-23
1-kurs 223-23
1-kurs 222-23 (rus)
3 Zoologiya 1-kurs 220-23 203-ma’ruza xona 17.01.2024. 10-10 yozma
1-kurs 221-23
1-kurs 223-23
1-kurs 222-23 (rus)
4 Umumiy psixologiya 1-kurs 220-23 203-ma’ruza xona 18.01.2024. 10-10 yozma
1-kurs 221-23
1-kurs 223-23
1-kurs 222-23 (rus)
5 Botanika 1-kurs 220-23 ATM 210 19.01.2024. 08-30 test
1-kurs 221-23 ATM 212 19.01.2024. 08-30
1-kurs 223-23 ATM 214 19.01.2024. 08-30
1-kurs 222-23 (rus) ATM 216 19.01.2024. 08-30
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Biologiya yo’nalishi 2-kurs
1 60110900-Biologiya Botanika 2-kurs 220-22 ATM 210 19.12.2023. 10-30 test
2-kurs 221-22 ATM 212 19.12.2023. 10-30
2-kurs 222-22 ATM 214 19.12.2023. 10-30
2-kurs 223-22 ATM 216 19.12.2023. 10-30
2 Zoologiya 2-kurs 220-22 202-ma’ruza xona 21.12.2023. 8-30 yozma
2-kurs 221-22
2-kurs 222-22
2-kurs 223-22
3 Umumiy pedagogika 2-kurs 220-22 202-ma’ruza xona 23.12.2023. 8-30 yozma
2-kurs 221-22
2-kurs 222-22
2-kurs 223-22
4 Biokimyo 2-kurs 220-22 202-ma’ruza xona 09.01.2024. 8-30 yozma
2-kurs 221-22
2-kurs 222-22
2-kurs 223-22
5 Odam anatomiyasi va fiziologiyasi 2-kurs 220-22 202-ma’ruza xona 11.01.2024. 8-30 yozma
2-kurs 221-22
2-kurs 222-22
2-kurs 223-22
6 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 220-22 ATM 210 13.01.2024. 9-30 test
2-kurs 221-22 ATM 212 13.01.2024. 9-30
2-kurs 222-22 ATM 214 13.01.2024. 9-30
2-kurs 223-22 ATM 216 13.01.2024. 9-30
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Biologiya yo’nalishi 3-kurs
1 60110900-Biologiya Umumiy pedagogika 3-kurs 220-21 203-ma’ruza xona 19.12.2023. 10-10 yozma
3-kurs 221-21
3-kurs 222-21
3-kurs 223-21
3-kurs 224-21 (rus)
2 Umumiy mikrobiologiya 3-kurs 220-21 ATM 210 21.12.2023. 09-30 test
3-kurs 221-21 ATM 212 21.12.2023. 09-30
3-kurs 222-21 ATM 214 21.12.2023. 09-30
3-kurs 223-21 ATM 216 21.12.2023. 09-30
3-kurs 224-21 (rus) ATM 210 21.12.2023. 10-30
3 O’simliklar fiziologiyasi 3-kurs 220-21 203-ma’ruza xona 23.12.2023. 10-10 yozma
3-kurs 221-21
3-kurs 222-21
3-kurs 223-21
3-kurs 224-21 (rus)
4 Biologiya o’qitish metodikasi 3-kurs 220-21 ATM 210 09.01.2024. 15-30 test
3-kurs 221-21 ATM 212 09.01.2024. 15-30
3-kurs 222-21 ATM 214 09.01.2024. 15-30
3-kurs 223-21 ATM 216 09.01.2024. 15-30
3-kurs 224-21 (rus) ATM 216 09.01.2024. 14-30
5 Genetika 3-kurs 220-21 200-ma’ruza xona 11.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 221-21
3-kurs 222-21
3-kurs 223-21
3-kurs 224-21 (rus)
6 Biologiyaning dolzarb muommolari 3-kurs 220-21 ATM 210 12.01.2024. 9-30 test
3-kurs 221-21 ATM 212 12.01.2024. 9-30
3-kurs 222-21 ATM 214 12.01.2024. 9-30
3-kurs 223-21 ATM 216 12.01.2024. 9-30
3-kurs 224-21 (rus) ATM 210 12.01.2024. 10-30
7 O’simliklarni biologik himoya qilish 3-kurs 220-21 ATM 210 13.01.2024. 10-30 test
3-kurs 221-21 ATM 212 13.01.2024. 10-30
3-kurs 222-21 ATM 214 13.01.2024. 10-30
3-kurs 223-21 ATM 216 13.01.2024. 10-30
3-kurs 224-21 (rus) ATM 210 13.01.2024. 11-30
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Biologiya yo’nalishi 4-kurs
1 Biologiya Biologiya o’qitish metodikasi 4-kurs 220-20 ATM 216 18.12.2023. 13-30 test
4-kurs 221-20 ATM 210 18.12.2023. 14-30
4-kurs 222-20 ATM 212 18.12.2023. 14-30
4-kurs 223-20 ATM 214 18.12.2023. 14-30
4-kurs 225-20 ATM 216 18.12.2023. 14-30
4-kurs 226-20 ATM 210 18.12.2023. 15-30
4-kurs 227-20 ATM 212 18.12.2023. 15-30
4-kurs 228-20 ATM 214 18.12.2023. 15-30
4-kurs 224-20 (rus) ATM 216 18.12.2023. 15-30
2 Biologik kimyo va molekulyar biologiya 4-kurs 220-20 203-ma’ruza xona 20.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 221-20
4-kurs 222-20
4-kurs 223-20
4-kurs 225-20 20.12.2023. 15-10
4-kurs 226-20
4-kurs 227-20
4-kurs 228-20
4-kurs 224-20 (rus)
3 Biologiyadan masalalar va mashqlar yechish 4-kurs 220-20 203-ma’ruza xona 22.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 221-20
4-kurs 222-20
4-kurs 223-20
4-kurs 225-20 22.12.2023. 15-10
4-kurs 226-20
4-kurs 227-20
4-kurs 228-20
4-kurs 224-20 (rus)
4 Qishloq xo’jaligining biologik asoslari 4-kurs 220-20 ATM 210 08.01.2024. 13-30 test
4-kurs 221-20 ATM 212 08.01.2024. 13-30
4-kurs 222-20 ATM 214 08.01.2024. 13-30
4-kurs 223-20 ATM 210 08.01.2024. 14-30
4-kurs 225-20 ATM 212 08.01.2024. 14-30
4-kurs 226-20 ATM 214 08.01.2024. 14-30
4-kurs 227-20 ATM 216 08.01.2024. 14-30
4-kurs 228-20 ATM 210 08.01.2024. 15-30
4-kurs 224-20 (rus) ATM 212 08.01.2024. 15-30
5 Umumiy parazitologiya 4-kurs 220-20 203-ma’ruza xona 10.01.2024. 13-30 yozma
4-kurs 221-20
4-kurs 222-20
4-kurs 223-20
4-kurs 225-20 10.01.2024. 15-10
4-kurs 226-20
4-kurs 227-20
4-kurs 228-20
4-kurs 224-20 (rus)
6 Umumiy mikrobiologiya 4-kurs 220-20 ATM 212 12.01.2024. 10-30 test
4-kurs 221-20 ATM 214 12.01.2024. 10-30
4-kurs 222-20 ATM 216 12.01.2024. 10-30
4-kurs 223-20 ATM 210 12.01.2024. 11-30
4-kurs 225-20 ATM 212 12.01.2024. 11-30
4-kurs 226-20 ATM 214 12.01.2024. 11-30
4-kurs 227-20 ATM 216 12.01.2024. 11-30
4-kurs 228-20 ATM 210 12.01.2024. 12-30
4-kurs 224-20 (rus) ATM 212 12.01.2024. 12-30
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 1-kurs
1 60111000-Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 230-23 uzl 101-xona 15.01.2024. 10-10 og’zaki
1-kurs 231-23 uzl 102-xona
1-kurs 232-23 uzl 103-xona
2 Umumiy yer bilimi 1-kurs 230-23 202-ma’ruza xona 16.01.2024. 11-50 yozma
1-kurs 231-23
1-kurs 232-23
3 Umumiy psixologiya 1-kurs 230-23 202-ma’ruza xona 17.01.2024. 11-50 yozma
1-kurs 231-23
1-kurs 232-23
4 Topografiya va kartografiya asoslari 1-kurs 230-23 ATM 210 18.01.2024. 08-30 test
1-kurs 231-23 ATM 212 18.01.2024. 08-30
1-kurs 232-23 ATM 214 18.01.2024. 08-30
5 Geologiya. Tuproqlar geografiyasi 1-kurs 230-23 202-ma’ruza xona 19.01.2024. 11-50 yozma
1-kurs 231-23
1-kurs 232-23
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 2-kurs
1 Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari Tabiiy geografiya (Materik va okeanlar geografiyasi) 2-kurs 230-22 202-ma’ruza xona 19.12.2023. 10-10 yozma
2-kurs 231-22
2-kurs 232-22
2-kurs 233-22
2 Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish 2-kurs 230-22 202-ma’ruza xona 21.12.2023. 10-10 yozma
2-kurs 231-22
2-kurs 232-22
2-kurs 233-22
3 Aholi geografiyasi va demografiya asoslari 2-kurs 230-22 202-ma’ruza xona 23.12.2023. 10-10 yozma
2-kurs 231-22
2-kurs 232-22
2-kurs 233-22
4 Umumiy pedagogika 2-kurs 230-22 202-ma’ruza xona 09.01.2024. 10-10 yozma
2-kurs 231-22
2-kurs 232-22
2-kurs 233-22
5 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 230-22 ATM 210 11.01.2024. 11-30 test
2-kurs 231-22 ATM 212 11.01.2024. 11-30
2-kurs 232-22 ATM 214 11.01.2024. 11-30
2-kurs 233-22 ATM 216 11.01.2024. 11-30
6 Tabiiy geografik jarayonlar 2-kurs 230-22 202-ma’ruza xona 13.01.2024. 08-30 yozma
2-kurs 231-22
2-kurs 232-22
2-kurs 233-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 3-kurs
1 Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari Umumiy pedagogika 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 19.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
2 Tadbirkorlik asoslari 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 21.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
3 Gidrologiya va iqlimshunoslik 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 23.12.2023. 11-50 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
4 Tabiyot va geografiya o‘qitish metodikasi 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 09.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
5 Chet mamlakatlar ijtimoiy iqtisodiy geografiyasi 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 11.01.2024. 10-10 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
6 Siyosiy geografiya va geosiyosat asoslari 3-kurs 230-21 204-ma’ruza xona 12.01.2024. 08-30 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
7 Geofizika asoslari 3-kurs 230-21 202-ma’ruza xona 13.01.2024. 11-50 yozma
3-kurs 231-21
3-kurs 232-21
3-kurs 233-21
8 Tadbirkorlik asoslari (kurs ishi) 3-kurs 230-21 geografiya 432-xona 06.12.2023. 13-30 xisobot
3-kurs 231-21 geografiya 434-xona 06.12.2023. 15-00
3-kurs 232-21 geografiya 437-xona 07.12.2023. 13-30
3-kurs 233-21 geografiya 439-xona 07.12.2023. 15-00
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari yo’nalishi 4-kurs
1 Geografiya va iqtisodiy bilim asoslari Geografiya va iqtisodiy bilim asoslarini o‘qitish metodikasi 4-kurs 230-20 203-ma’ruza xona 18.12.2023. 13-30 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
2 Tabiiy geografiya 4-kurs 230-20 201-ma’ruza xona 20.12.2023. 10-10 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
3 Iqtisodiy va ijtimoiy geografiya 4-kurs 230-20 204-ma’ruza xona 22.12.2023. 08-30 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
4 Siyosiy geografiya va geosiyosat asoslari 4-kurs 230-20 203-ma’ruza xona 08.01.2024. 13-30 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
5 Toponimika. Geografiyadan masala va mashqlar 4-kurs 230-20 204-ma’ruza xona 10.01.2024. 10-10 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
6 Transport va sanoat geografiyasi 4-kurs 230-20 203-ma’ruza xona 12.01.2024. 13-30 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20
7 Pul muomalasi va bank ishi 4-kurs 230-20 202-ma’ruza xona 13.01.2024. 11-50 yozma
4-kurs 231-20
4-kurs 232-20
4-kurs 233-20