Skip to main content

Ishonch telefoni: +(99872) 226 68 10

3+1 qo'shma ta'lim dasturi

Belarus davlat pedagogika universiteti bilan qo'shma ta'lim dasturiga marhamat!

Konstitutsiya asosiy qonunimiz!

8-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi kuni

Yuksak vatanparvarlik tuyg‘usi aks etgan qasida!

10-dekabr — O‘zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi qabul qilingan kun

Yangi yil — yangi marralar sari imkoniyat!

Kirib kelayotgan yangi 2024-yilingiz muborak bo’lsin!

Xotira muqaddas – inson qadri aziz!

9-may — Xotira va qadrlash kuni

JDPU 50 yoshda!

Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yoshlik yubileyi muborak bo‘lsin!

Pedagogika va psixologiya fakulteti kuzgi semestr yakuniy nazorat jadvali (2023-2024)

Pedagogika va psixologiya fakulteti
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Surdotarjimonlik 1-kurs
1 60112700-Maxsus pedagogika (Surdotarjimonlik) (2023-2024) Mutaxassislikka kirish 1-kurs 560-23 100 xona (uzlet) 15.01.2024. 08.30. yozma
2 Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 560-23 100 xona (uzlet) 16.01.2024. 08.30. og’zaki
3 Odam anatomiyasi va fiziologiyasi 1-kurs 560-23 100 xona (uzlet) 17.01.2024. 08.30. yozma
4 Umumiy psixologiya 1-kurs 560-23 100 xona (uzlet) 18.01.2024. 08.30. yozma
5 O‘zbek imo-ishora tili 1-kurs 560-23 100 xona (uzlet) 19.01.2024. 08.30. yozma
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Surdopedagogika 2-kurs
1 Maxsus pedagogika (Surdopedagogika) 2022-2023 Maxsus pedagogika va psixologiya 2-kurs 512-22 212 xona 19.12.2023. 9.30. Test
2-kurs 513-22 214 xona
2-kurs 517-22 216 xona
2 Surdopedagogika 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 08.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
3 Surdopsixologiya 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 20.12.2023. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
4 Maxsus pedagogikaning klinik asoslari 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 10.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
5 Daktilologiya va imo-ishora nutqi 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 22.12.2023. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
6 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 12.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
7 Eshitish idrokini rivojlantirish texnologiyasi 2-kurs 512-22 112 xona (uzlet) 13.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 513-22
2-kurs 517-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Surdopedagogika 3-kurs
1 Maxsus pedagogika (Surdopedagogika) 2022-2023 Umumiy pedagogika 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 18.12.2023. 08:30. yozma
2 Maktabgacha surdopedagogika va maktabgacha tarbiya maxsus metodikasi 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 19.12.2023. 08:30. yozma
3 Nutqiy faoliyat ontogenezi 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 20.12.2023. 08:30. yozma
4 Maxsus matematikani o‘qitish texnologiyasi 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 21.12.2023. 08:30. yozma
5 Surdotarjimonlik praktikumi 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 22.12.2023. 08:30. yozma
6 Kar va zaif eshituvchi bolalarni oilaga tayyorlash 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 23.12.2023. 08:30. yozma
7 Maxsus maktabda oila psixologiyasi 3-kurs 512-21 (32) 100 xona (uzlet) 12.01.2024. 10:10. yozma
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Oligofrenopedagogika 1-kurs
1 Maxsus pedagogika (Oligofrenopedagogika) (2023-2024) O‘zbekistonning eng yangi tarixi 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 15.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 571-23
2 Mediasavodxonlik va axborot madaniyati 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 16.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 571-23
3 Falsafa 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 17.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 571-23
4 Mutaxassislikka kirish 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 18.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 571-23
5 Umumiy psixologiya 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 19.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 571-23
6 Tasviriy san’at va texnologiyani o‘qitish maxsus metodikasi 1-kurs 570-23 112 xona (uzlet) 20.01.2024. 10.10 yozma
1-kurs 571-23
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Oligofrenopedagogika 2-kurs
1 Maxsus pedagogika (Oligofrenopedagogika) (2022-2023) Oligofrenopsixologiya 2-kurs 510-22 112 xona (uzlet) 18.12.2023. 15:10. yozma
2-kurs 511-22
2-kurs 516-22
2 Oligofrenopedagogika 2-kurs 510-22 201 xona (uzlet) 19.12.2023. 15:10. yozma
2-kurs 511-22
2-kurs 516-22
3 Maxsus pedagogika va psixologiya 2-kurs 510-22 210 xona 20.12.2023. 12:30. Test
2-kurs 511-22 212 xona
2-kurs 516-22 214 xona
4 Maxsus pedagogikaning klinik asoslari 2-kurs 510-22 112 xona (uzlet) 21.12.2023. 15:10. yozma
2-kurs 511-22
2-kurs 516-22
5 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 510-22 112 xona (uzlet) 22.12.2023. 15:10. yozma
2-kurs 511-22
2-kurs 516-22
6 Serebral falaji bo‘lgan bolalarni o‘qitish va tarbiyalash 2-kurs 510-22 112 xona (uzlet) 23.12.2023. 15:10. yozma
2-kurs 511-22
2-kurs 516-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Logopediya 1-kurs
1 Maxsus pedagogika (Logopediya) (2023-2024) O‘zbekistonning eng yangi tarixi 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 15.01.2024. 08.30. yozma
1-kurs 511-23
2 Falsafa 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 16.01.2024. 08.30. yozma
1-kurs 511-23
3 Mutaxassislikka kirish 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 17.01.2024. 08.30. yozma
1-kurs 511-23
4 Amaliy o‘zbek (rus) tili 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 18.01.2024. 08.30. og’zaki
1-kurs 511-23
5 Umumiy psixologiya 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 19.01.2024. 08.30. yozma
1-kurs 511-23
6 Maxsus pedagogikaning klinik asoslari 1-kurs 510-23 112 xona (uzlet) 20.01.2024. 08.30. yozma
1-kurs 511-23
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Logopediya 2-kurs
1 Maxsus pedagogika (Logopediya) 2022-2023 Logopediya 2-kurs 514-22 210 xona 18.12.2023. 13.30. Test
2-kurs 515-22 212 xona
2-kurs 518-22 214 xona
2-kurs 519-22 216 xona
2 Maxsus pedagogika va psixologiya 2-kurs 514-22 202-Ma’ruzalar zali 20.12.2023. 13.30. yozma
2-kurs 515-22
2-kurs 518-22
2-kurs 519-22
3 Maxsus pedagogikaning klinik asoslari 2-kurs 514-22 202-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 13.30. yozma
2-kurs 515-22
2-kurs 518-22
2-kurs 519-22
4 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 514-22 202-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 515-22
2-kurs 518-22
2-kurs 519-22
5 O‘zbekistonda korreksion yordamni tashkil etish 2-kurs 514-22 202-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 13.30. yozma
2-kurs 515-22
2-kurs 518-22
2-kurs 519-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Logopediya 3-kurs
1 Defektologiya (Logopediya) (2021-2022) Umumiy pedagogika 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 18.12.2023. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
2 Inklyuziv ta’limda ona tili o`qitish maxsus metodikasi 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 20.12.2023. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
3 Erta tashxis va abilitatsiya 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
4 Koxlear implantli bolalar bilan birga logopedik ish 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
5 Logopsixologiya va psixologik korreksiya metodlari 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
6 Logopedik mashg`ulotlarda bolalarni kasb-hunarga yo`naltirish 3-kurs 510-21 202-Ma’ruzalar zali 12.01.2024. 13.30. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
7 Surdopedagogika 3-kurs 510-21 201-Ma’ruzalar zali 13.01.2024. 15.10. yozma
3-kurs 511-21
3-kurs 513-21
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Logopediya 4-kurs
1 Defektologiya (Logopediya) (2020-2021) Nutq o’stirish maxsus metodikasi 4-kurs 510-20 200-Ma’ruzalar zali 18.12.2023. 13.30. yozma
4-kurs 511-20
4-kurs 512-20
4-kurs 513-20
2 Logopedik texnologiya 4-kurs 510-20 210 xona 20.12.2023. 13.30. Test
4-kurs 511-20 212 xona
4-kurs 512-20 214 xona
4-kurs 513-20 216 xona
3 Pedagogik-psixologik diagnostika 4-kurs 510-20 200-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 13.30. yozma
4-kurs 511-20
4-kurs 512-20
4-kurs 513-20
4 Logopedik mashg’ulotlarni tashkil etish va rejalashtirish 4-kurs 510-20 200-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 13.30. yozma
4-kurs 511-20
4-kurs 512-20
4-kurs 513-20
5 Qiyosiy maxsus pedagogika 4-kurs 510-20 200-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 13.30. yozma
4-kurs 511-20
4-kurs 512-20
4-kurs 513-20
6 Q/F Korreksion ishlar metodikasi 4-kurs 510-20 200-Ma’ruzalar zali 12.01.2024. 13.30. yozma
4-kurs 511-20
4-kurs 512-20
4-kurs 513-20
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Maktab menejmenti 2-kurs
1 Maktab menejmenti 2022-2023 Umumiy pedagogika 2-kurs 820-22 112 xona (uzlet) 18.12.2023. 08.30. yozma
2-kurs 821-22
2 Ta’lim menejmenti asoslari 2-kurs 820-22 112 xona (uzlet) 08.01.2024. 08.30. yozma
2-kurs 821-22
3 Ta’lim marketingi 2-kurs 820-22 112 xona (uzlet) 20.12.2023. 08.30. yozma
2-kurs 821-22
4 Maktabda personalni boshqarish 2-kurs 820-22 112 xona (uzlet) 10.01.2024. 08.30. yozma
2-kurs 821-22
5 Axborot texnologiyalarni kasbiy faoliyatda qo‘llash (ECTS 4) 2-kurs 820-22 214 xona 22.12.2023. 09.30. Test
2-kurs 821-22 216 xona
6 Xalq ta’lim tizimida metodistlar faoliyatini tashkil etish va boshqarish 2-kurs 820-22 112 xona (uzlet) 12.01.2024. 08.30. yozma
2-kurs 821-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Maktab menejmenti 3-kurs
1 Maktab menejmenti (2021-2022) Umumiy pedagogika 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 18.12.2023. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
2 Maktab menejmenti asoslari 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 08.01.2024. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
3 Ta’lim menejmentida innovatsion ta`lim usullari va vositalari 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 20.12.2023. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
4 Boshqaruv psixologiyasi 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 10.01.2024. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
5 Tadbirkorlik asoskari 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 22.12.2023. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
6 Personal motivatsiyasi 3-kurs 820-21 112 xona (uzlet) 12.01.2024. 10.10. yozma
3-kurs 821-21
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Maktab menejmenti 4-kurs
1 Maktab menejmenti (2020-2021) Ta’lim iqtisodiyoti: rahbarning moliyaviy kompetentligi 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 18.12.2023. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
2 Ta’lim marketingi 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 08.01.2024. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
3 Bugalteriya va audit 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 20.12.2023. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
4 Strategik menejment 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 10.01.2024. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
5 Ta’lim menejmentini o’qitish metodikasi 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 22.12.2023. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
6 Pedagogik tashxislash 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 12.01.2024. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
7 Qaror qabul qilish asoslari 4-kurs 820-20 112 xona (uzlet) 13.01.2024. 11.50. yozma
4-kurs 821-20
4-kurs 822-20
8 Ta’lim menejmentini o’qitish metodikasi 4-kurs 820-20 323-xona 11.12.2023. 10.00. Himoya
4-kurs 821-20 12.12.2023. 10.00.
4-kurs 822-20 13.12.2023. 10.00.
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Psixologiya (amaliy psixologiya) 1-kurs
1 60310900 – Psixologiya (amaliy psixologiya) (2023-2024) Oliy matematika 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 15.01.2024. 10.10 yozma
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
2 O‘zbekistonning eng yangi tarixi 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 16.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
3 Xorijiy til 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 17.01.2024. 10.10. Og’zaki
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
4 Oliy nerv faoliyati va markaziy nerv sistemasi fiziologiyasi 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 18.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
5 Rivojlanish psixologiyasi va differensial psixologiya 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 19.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
6 Umumiy psixologiya 1-kurs 520-23 202-Ma’ruzalar zali 20.01.2024. 10.10. yozma
1-kurs 521-23
1-kurs 522-23
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Pedagogika 2 kurs
1 6011010-Pedagogika 2022-2023 Xalq pedagogikasi 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 18.12.2023. 16.50. yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
2 Yunogogika 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 20.12.2023. 16.50. yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
3 Oila pedagogikasi 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 16.50. yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
4 Ijtimoiy pedagogika 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 16.50 yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
5 Pedagogik innovatika 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 16.50 yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
6 Pedagogik metod va yondashuvlar 2-kurs 520-22 202-Ma’ruzalar zali 12.01.2024. 15.10. yozma
2-kurs 521-22
2-kurs 522-22
2-kurs 523-22
2-kurs 524-22
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Pedagogika va psixologiya 3 kurs
1 60110100-Pedagogika va psixologiya (2021-2022) Pedagogik ko`nikmalar 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 18.12.2023. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
2 Psixologik xizmat asoslari 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 20.12.2023. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
3 Oila psixologiyasi 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
4 Psixodiagnostika va eksperimental psixologiya 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
5 Pedagogik va psixologik fanlarni o’qitish metodikasi 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
6 Kognitiv psixologiya 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 12.01.2024. 16.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
7 Tarbiyaning ilmiy metodologiyasi 3-kurs 520-21 200-Ma’ruzalar zali 13.01.2024. 11.50. yozma
3-kurs 521-21
3-kurs 522-21
3-kurs 523-21
T/r Yo’nalish nomi Fan nomi Kursi va guruhi YaN auditoriyasi YaN o’tkaziladigan sana va vaqti Yakuniy nazorat shakli
Pedagogika va psixologiya 4 kurs
1 5110900 Pedagogika va psixologiya (4 kurs) Tarbiyaviy ishlar metodokasi 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 18.12.2023. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
2 Xulqi og’ishgan bolalar psixologiyasi 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 20.12.2023. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
3 Pedagogik va psixologik fanlarni o’qitish metodikasi 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 22.12.2023. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
4 Pedagogik konfliktologiya 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 08.01.2024. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
5 Pedagogik texnologiyalar 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 10.01.2024. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
6 Tarbiyashunoslik asoslari 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 12.01.2024. 15.10. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
7 Inkluziv ta’lim pedagogikasi 4-kurs 520-20 200-Ma’ruzalar zali 13.01.2024. 08.30. yozma
4-kurs 521-20
4-kurs 522-20
4-kurs 523-20
4-kurs 524-20
8 Pedagogik va psixologik fanlarni o’qitish metodikasi (Kurs ishi) 4-kurs 520-20 323-xona 11.12.2023. 10.00. Himoya
4-kurs 521-20 12.12.2023. 10.00.
4-kurs 522-20 13.12.2023. 10.00.
4-kurs 523-20 14.12.2023. 10.00.
4-kurs 524-20 15.12.2023. 10.00.